4 парчиња Симпатична куче и Kawaii мачка леплива забелешка мемо подлога Пост налепници излет агенда Канцелариски Канцеларија Училиште материјали A6119
  • Неодамнешно

4 парчиња Симпатична куче и Kawaii мачка леплива забелешка мемо подлога Пост налепници излет агенда Канцелариски Канцеларија Училиште материјали A6119

DEN 158.00
DEN 288.00

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


4 парчиња Симпатична куче и Kawaii мачка леплива забелешка мемо подлога Пост налепници излет агенда Канцелариски Канцеларија Училиште материјали A6119
Функција :
Инспирација : Куче и Мачка.
Боја : 4 различен дизајн.
Тело Материјал : Хартија, безбедно и healty за човечкиот организам и животната средина.
Големина : 120*85mm, 30 листови страница во секое парче.
Тежина : 40g.
Функција : Memo pad / Подарок / Промоцијата.
Совет : Ова е 4 парчиња/многу, се меша со 4 дизајн. Секое парче вклучуваат 30 листови хартија.

Стил:
Мемо Влошки
кориснички:
No
Број На Модел На:
Симпатична куче
Функција:
Декорација
Функција:
Самолепливи
Лепило Или Не:
Yes
Магнетизам:
No
Бренд Име:
VALIOSOPA