40mm parnis црна dial прозрачна GMT датум автоматско движење mens види P309
  • Неодамнешно

40mm parnis црна dial прозрачна GMT датум автоматско движење mens види P309

DEN 4435.00
DEN 5040.00

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Опис Движење : automatic (само ликвидација) движење Бирање : Црна dail со светлосен броеви Случај дијаметар : 40mm
Случај дебелина : 12.5 mm Случај Материјал : s olid 316 L не ' рѓосувачки челик случај со керамички рамки Функција : датум на 3 часот 30m отпорност на вода
Ж иро на Рака : 20mm нерѓосувачки челик рака Стакло : сафир стакло Превозот 1. Објектот ќе биде објавено во рок од 1 дена по плаќањето е завршено или БРИШАТ. И ние ќе го следат вашата адреса САМО. 2. Време на испорака трае приближно. сите наши предмети shiped од хонгконг пост со песна бројот) сад : 7-15 работни дена B) Европа : 10-25 работни дена. В) Други земји : не повеќе од 20-30 работни дена доби
ако сакате брза испорака
EMS(3-12 работен ден),ќе треба да додадете $15
DHL(2-9 работен ден),ќе треба да додадете $25
Плаќање прифаќаме само Paypal и Телеграфска Трансфер ако сакате Телеграфска Трансфер,ве молиме контактирајте со нас,ви благодариме Плаќање мора да бидат примени во рок од 7 дена по аукцијата завршува. Сите не-плати понудувачи ќе резултира во не-плаќање на купувачот сигнализација од Ebay
Контактирајте со НАС, ние ќе се обезбеди ЦЕЛОСНА Наплата или Размена на услуги. Само за погрешна предмети. Ве молиме контактирајте со нас да се вратат или размена во рок од 14 дена по добивање на објектот. Ние се стремиме кон позитивни повратни информации за сите трансакции и ПОЗИТИВНА ОЦЕНКА со 5-ѕвездички. Ако поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас пред да замине повратни информации и ние ќе ви помогнат да се реши било кое прашање за вас - Повратни информации ќе бидат оставени за секој купувач кој заврши трансакцијата и остави позитивни повратни информации до нас Вашето задоволство е наша цел, ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа! ви благодариме за потрага и biding!

Тип На Објект:
Механички Рачни Часовници
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
Стил:
Се облекуваат
Dial Дијаметар:
40mm
Случај Дебелина:
14mm
Затворач Тип:
Хривнија Тока
Бренд Име:
BLIGER
Функција:
Заврши Календар
Бендот Должина:
23cm
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Бендот Ширина:
20mm
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Dial Прозорец Материјал Тип:
sapphire кристално
Пол:
Мажи
Движење:
Автоматско Само-Ветрот