2018 Мода Унисекс Мажите Чевли Графити СТП Кожа Секојдневен Мрзливи Чевли, Бели Чевли Пролет, Есен Tenis Masculino Adulto Писта Чевли
  • Неодамнешно

2018 Мода Унисекс Мажите Чевли Графити СТП Кожа Секојдневен Мрзливи Чевли, Бели Чевли Пролет, Есен Tenis Masculino Adulto Писта Чевли

DEN 661.00
DEN 1101.60

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Пакет : 1 пар/многу
Совети : Она што го користам е Chines Големина
Ве молиме мерка ногата должина многу внимателно ,а потоа изберете големина врз основа на нога должина .ако имате било каков проблем со големината ,ве молиме забележете ја вашата нога должина на вашата нарачка страница ,ви благодариме
Предмет БР. : 888582-888605
Предмет БР. : 917916-917933 Специфики : 1cm=0.393 инчен, 1inch= 2.54 см
НИ Szie
(големината може да ред)
ДОН Големина
(големината на чевлите)
Погоден Нога должина 6.5 38 24cm 7 39 24.5 7.5 cm 40 25cm 8 41 беа 25,5 см 8.5 42 26cm 9 43 26.5 cm 10 44 27cm 10.5 45 27.5 cm 11 46 28cm Љубезно Совет : 1. Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness/contrast settings и слично, може да има и некои мали differencesin на colour tone на веб-сајтот е фото и вистинскиот објект. 2. Објектот Мерка од страна на страна, тоа би можело да биде 0.1-0.2 cm различни, вашиот вид разбирање ќе биде многу ценета.

Чевли Големина:
6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 10, 10.5, 11
Одделот За Името:
Возрасни
Горниот Материјал:
PU
Моден Елемент:
Плитки
Пета Висина:
Станот (≤1cm)
Затворање Тип:
Чипка-Up
Шаблон Тип:
Графити
Сезоната:
Пролет/Есен
Број На Модел На:
Мала Тежина Одење Чевли
Бренд Име:
hengsong
Обвивка Материјал:
PU
Insole Материјал:
Гума
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Функција:
Дише Џогирање Патики
Број На Модел На:
Мала Тежина Одење Чевли
Кина Големина:
38/39/40/41/42/43/44/45/46.
Пакет:
1pair
мрзливи чевли:
мажите чевли