JUP Мажи Мажи Момче Девојка Totoro Сончоглед Заливот на Коските Max Doraemon Мачка риба Симпсон Bay Max Фокс Висока Врвот Рачно Насликани Чевли Платно
  • Неодамнешно

JUP Мажи Мажи Момче Девојка Totoro Сончоглед Заливот на Коските Max Doraemon Мачка риба Симпсон Bay Max Фокс Висока Врвот Рачно Насликани Чевли Платно

DEN 1663.00
DEN 3023.04

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Здраво! Сопственик е уметник, Нерешено чевли се сопственик Лично надзор и цртање, Па ве Молиме да се увери Сликарство Ефект и 100% гарантира квалитет, и да се индивидуализира ќе бидете во можност да се најде задоволително чевли.
Руски Клиенти се Обрне Внимание ве Молам : ве Молиме да го пополните вашето име и презиме во превозот адреса, Како според вашата земја е нова царинска политика, Ако не го направите тоа, вие може да не бидете во можност да го добиете вашиот пакети.
Рака-насликани производи на купувачите треба да ги знаете :
Имаме Чевли за жени/мажи. купувачи обичај, исто така може да го понуди моделот ови ви се допаѓа .
Нашите направени чевли горен дел со користење на еден посветен индустриски багрила, водоотпорен не згаснат, и употреба на паста е сосема природна база материјал, По боја светла јасна боја, стереоскопски, без пукнатини, нема недостиг од груба, не исчезнат После миење, Живи модели, одличен потег, произволни харизматичен, да го Одбие традиционалните печатени шема платно чевли се чувствуваат премногу станот недостаток без да се дели. Моделот не изгледа тешка, чување на оригиналните украсни стоки! Вистински добра - & од слики.
Нашата продавница има многу стил, секогаш ќе се најде соодветен за вас .
Answer : ___________________________ Note :
Почитувани, Обично ние не испрати чевли со кутија за да се избегне царина и помине царинската брзо.
Бидејќи за ова е Hand Painted Платно Чевли,ве молиме овозможи 3-5 дена за чевлите да бидат обоени.Како што знаете, на слика се покаже чевлите треба и неколку дена за да се исуши.Се надевам дека ќе разбере.
Купувачи се обрне посебно внимание :
Ако одберете погрешен Големина, И не можете да го носат, ние не преземаме никаква одговорност!
Чевлите се наведени се мери во Кинески големина, не стандардна нас или еур големина, па ве молиме изберете големина, во согласност со вашите нозе должина, ако имате масти нозе, поголема големина е предложено.
Ние прифаќаме враќање и замена за нови чевли во рок од 7 дена од датумот на породување, која се користи чевли не може да бидат вратени.Само ако има недостаток на квалитетот на чевли ние ќе плаќаат за превозот, па ве молиме да се направи вашата големина потврди кога достават цел.
Во продавница, сите рачно насликани чевли, не ветување употреба на она бренд за чевли
Купи shoelaces пријател : Ако не можете да добиете должина И боја сакате, ве молиме контактирајте ме може да се прилагодите на должина И боја сакате! Ви благодариме!!!
Добредојдовте на мојот друг нова продавница (продавница за накит)! :
Со Почит !
Миење : Нашата рака-насликани чевли со рака , температурата на водата не треба да биде поголем од 40 степени. првиот натопени со вода , а потоа додадете достапните отпад четка за заби или мека четка кога износот на перење прав или течен детергент за миење , дека не треба да се користи нејзината четка жестока четка , за да се избегне оштетување на ткаенина влакна , инаку тоа ќе влијае на бојата со рака-насликани и сл. рачно насликани чевли не се погодни за белење, сушење, погоден за сува природно, не се погодни за изложеност и печено , инаку чевли ќе бидат деформирани или скршени.

Чевли Големина:
3.5, 4, 4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
секојдневен чевли
Број На Модел На:
патики мажите XSH077M
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Обвивка Материјал:
Памук Ткаенини
Insole Материјал:
Сплотени кожа
Функција:
Пот-Absorbant,Светлина,Дише,Анти-Мирис,Тешко Носи
Бренд Име:
JUPHAIR
Чевли Тип:
Основни
Затворање Тип:
Чипка-Up
Outsole Материјал:
Гума
Сезоната:
Пролет/Есен
Шаблон Тип:
Животно Отпечатоци
Горниот Материјал:
Платно
патики мажите XSH077M:
жените патики чевли жена платно
платно чевли:
мажите патики патики жени
деца чевли:
патики жена бренд
патики патики:
жените патики
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Пол:
Унисекс
Outsole Материјал:
Крава На Мускулите
Вулканизирана Чевли:
No
Пета Тип:
Станот со