42x32cm Зелени Лисја Шема Памук, Лен Западен Подлога Placemat Изолација Трпезариска Маса Мат Чаши Coasters Кујнски Прибор
  • Неодамнешно

42x32cm Зелени Лисја Шема Памук, Лен Западен Подлога Placemat Изолација Трпезариска Маса Мат Чаши Coasters Кујнски Прибор

DEN 97.00
DEN 119.52

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Памук, Лен Западен Маса Душеци 42cm x 32cm Тропска Палма Печати прибор за на маса за Јадење Подлога Placemat Изолација Coasters
Производ Параметар :
1. Примена : Placemat
2. Име на производ : Памук, лен placemat
3. Материјал : Diablement форт
4. Големина : околу 42 * 32 cm/ 16.54 * 12.60 инчи( Прирачник за мерење, км грешки се дозволени.)
Материјал : Памук, Лен
Големина : 42*32cm
Модел : Како слика покажува
Прилики : Дома, Чај Куќа, Кафе, итн.
Совети : ве Молиме имајте во предвид сите големина тежина и боја може да имаат малку отстапување од страна на прирачник за мерење и прикажување на екранот.
Пакет Листата :
1 PC X Табела Мат(не се вклучат и други додатоци)
ПРЕВОЗОТ :
1) Ние само брод вашата потврди адреса. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна пред да купите.
2) Нормално,сите нарачки ќе биде предаден во рок од 1-2 работни дена по исплата потврда.
3) пратката од страна на Пост Воздух Пошта е само за губење на помалку од 2kg стоки.
4) Ако ви треба добра многу итно ,ве молиме контактирајте со нас за DHL или Fedex Превозот итн.
Ние ќе се пресмета превозот цена за вас.Тоа секогаш е за 3-7 дена да пристигнат.
НАПЛАТА :
1) Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз даночни
2) Ние се трудиме да им служи на нашите клиенти.
3) Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рок од 7 дена од денот на вашиот приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
ПОВРАТНИ информации :
1) за Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
2) ве Молам оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
3) Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
4) Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Обликот:
Плоштад
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Стил:
Пастирски
Материјал:
Лен
Број На Модел На:
Памук, лен placemat
Бренд Име:
waasoscon
Табела Декорација & Додатоци Тип:
Матс & Влошки
дизајн:
6designs
Големина:
околу 42 * 32 см
festure1:
Увеселителен парк
festure2:
placemat
festure3:
кујнски прибор
festure4:
Изолирани
Количина:
1pc
Пакет:
OPP вреќа