Плоча За 670 0U7565 0X0392 0XC837 0Y9655 систем плоча, Целосно Тестирани
  • Неодамнешно

Плоча За 670 0U7565 0X0392 0XC837 0Y9655 систем плоча, Целосно Тестирани

DEN 5664.00

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Купување Белешки
(Ве молиме прочитајте го внимателно пред цел. Откако ќе го поставите цел, тоа значи дека се согласувате со нашата продавница е правила.)
1. MLLSE е нашата компанија бренд, НЕ производството бренд.
2. Превозот однос е ФОБ Шенжен, ние не сноси никаква тарифи предизвикани од земјата на дестинација. Но, ние може да го следат вашето барање да напишете ниска цена прогласи вредност за Царина.
3. Батеријата е забранета, точка. Ние ќе ги отстрани сите на батеријата пред пратката.
4. Производ параметри можеби и не е точно, ве молиме да го користите официјалниот веб-сајт datas како стандард или консултирајте се со услуги на клиентите на прво место.
5. Објектот се КОРИСТАТ (или Обновена), не се измери преку нови стандарди. Таму може да се гребнатини на површината на производот, но тоа не влијае врз вашата употреба. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви даде најдобриот една.
6. Ние ќе пак парцела силно (не оригиналниот пакет, кој може да го претрпе долг пат за транспорт).
7. Се Проценува дека Времето на Пристигнување е само за референца, ве молиме обратете се до времето за испорака на Ali Express.
8. Ве молиме да изврши инспекција на пратката пред да го потпише. Ве молиме да одбие да го потпише, ако не се задоволни со точка (како што се бренд, изглед, оштетување и така натаму). Откако ќе го потпише парцела тоа значи, вие се согласувате на објектот е состојба (што ќе обезбеди гаранција ако функцијата проблем). Ако штетата е резултат по приемот на стоката, ве молиме да се обезбеди комплетна доказ за оштетување издадени од страна на неотпакувани видео и логистичка компанија. Ако не можете да се обезбеди доказ за оштетување, вие не ќе биде во можност да се добие компензација.
9. Без наша дозвола, ве молиме не ремонтирам или расклопување на производот. Откако ќе ремонтирам или расклопување тоа, или гаранција на етикетата е оштетен, ние не дава никаква гаранција или враќање на средствата.
10. За која било причина, ако сакате целосна наплата, ќе треба да го испрати назад до нас. Ние не прифаќаме било каква причина за безусловно целосна наплата.
Плоча За 670 0 U7565 0 X0392 0 XC837 0 Y9655 систем плоча, Целосно Тестирани

Пристаништа:
usb 2.0
Број На Модел На:
670 0U7565 0X0392 0XC837 0Y9655
Чипсет:
H81
Меморија Тип:
DDR3
Примена:
Сервер
Бренд Име:
MLLSE
Тип Socket:
lga 1151
Со ПРОЦЕСОРОТ:
No
Објектот Состојба:
Користи
Тест Состојба:
100% тестирани пред превозот
Пакет:
Стандард