A000081340 DABLEDMB8E0 ГЛАВНИОТ ОДБОР За Toshiba Satellite L750D Лаптоп Плоча E450 ПРОЦЕСОРОТ DDR3
  • Неодамнешно

A000081340 DABLEDMB8E0 ГЛАВНИОТ ОДБОР За Toshiba Satellite L750D Лаптоп Плоча E450 ПРОЦЕСОРОТ DDR3

DEN 4272.00

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


A000081340 DABLEDMB8 E0 ГЛАВНИОТ ОДБОР За Toshiba Satellite L750 D Лаптоп Плоча E450 ПРОЦЕСОРОТ DDR3
Ве Молиме Имајте Во Предвид :
1.Матичната плоча е Тестиран пред да се испрати,би можеле да бидете сигурни дека тоа работи добро.
2.Ако најдете било каков проблем по geting плоча,контактирајте со нас прво проверете го вашето другите делови, ако е во ред!
3.Ние им даде на 2 месеци гаранција за вас.гаранција почне откако ќе добиете пакет.

Пристаништа:
Wifi,Ethernet,VGA
Примена:
Лаптоп
Тип Socket:
одборот на процесорот
Форма Фактор:
CEB
Максимална Ram Капацитет:
4 GB
Хард Диск Интерфејс:
SATA
Пакет:
Yes
Меморија Тип:
DDR3
FSB / ХТ:
MHZ
Бренд Име:
NOKOTION
Графичка Картичка Тип:
Не-Интегрирана
Број На Модел На:
L750D
Форма Фактор:
ATX
Чипсет:
A55
Објектот Состојба:
Реновирана
Меморија Банка:
2 DDR3 DIMM
Меморија канал:
Двојно
Со ПРОЦЕСОРОТ:
Yes
Место на Потекло:
Кина (Главниот одбор)
Conditon:
Работат и се скоро нови
Гаранција:
2 Месец
Објектот Состојба:
Скоро Нови
Поддржува Прикаже Излез:
Yes
Проширување Слотови:
WIFI
Повеќе Графички Картички:
Не е поддржано
Интерфејс Тип:
S/PDIF Коаксијален