beibehang 1set / 13pcs висок квалитет на Европската пастирски анти - пропадна скалите агол обичај скалите повлекува мат само - лепило
  • Неодамнешно

beibehang 1set / 13pcs висок квалитет на Европската пастирски анти - пропадна скалите агол обичај скалите повлекува мат само - лепило

DEN 7317.00
DEN 14346.24

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Во внатрешноста на пакет : 1set / 13pcs Материјал : помеша Чистење тип : може да биде рака за перење, машина за миење прашина хемиско чистење Предмет Бр . : 048 Криви можат да се применат на сцена : Комерцијална Боја класификација : 048 004 душеци Продажба метод : заврши тепих (јуани / block) душеци Применливи простор : скалите Обрасци : фабрика цвеќиња Процес : машина за ткаење Стил : пастирски Кога тежат повеќе од 2 кг Ние автоматски ќе изберете повеќето економски Курир send (вклучувајќи EMS, UPS-от, DHL, федералните, итн.) Сите превозот метод за производство на тарифни ние не се справи со (треба купувачи да се справи со) на Ум дека ве молиме не го купи, тогаш
Карактеристики : 1. дише структура тесно, и брзо може да се апсорбираат звучните бранови, добра звучна изолација ефект 2. villi може да се фати површина, адсорпција на прашина, честички што лебдат во воздухот, да се подобри квалитетот на воздухот.
Забелешка 1 : Вие не може да се малку различни во боја бидејќи на монитор за компјутер конфигурација. Забелешка 2 : Со разликата во мерниот метод, ве молиме овозможи 1-3 см злоупотреба на големината Скалите подлога прекрасни надградба Ali Express постои недостиг од евтини инфериорни скалите подлога И ние се малку скапи, бидејќи Безбедност лизга За нас Ова е главниот услов да не се дозволи по скалите стане безбедносен ризик 1.Физички disp 008↓↓ 004↓↓ инсталација чекори надградена верзија на anti-пропадна дното на екранот Nianshang Qu две Apple телефон не ќе падне О! Пропадна отпор може да го замисли тоа ....
услови : 1 : Чесни, најдобри клиенти услуга и добар квалитет. 2 : Топ и 100% висок квалитет на производот. 3 : Добра и конкурентна цена. 4 : Доверливи бизнис. 5 : Брз и Безбеден превоз. 6 : 100% Гаранција За Квалитет. 7 : Вашето Задоволство, нашите Извршување на увозни давачки : увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во цената или на превозот обвиненија. Ве молиме проверете со царинската испостава во земјата за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање / купување. Испорака Детали за : Повеќето предмети се испраќаат во рок од 10 работни дена по уплатата е потврдено. слободен испорака на сите објекти од Кина Пост Воздух Mail. во принцип, превозот времето е помеѓу 10-35 дена на било која земја. но, понекогаш тоа зависи од различни кориснички решавање на проблемите. понекогаш тоа е бавен. понекогаш брзо. Ние може да обезбеди Брз Испорака (EMS), купувачот треба да додадете дополнителни превозот на трошоците за надградба на ЕМС. тоа ќе потрае околу 5-7 работни дена, на начин да се поголемиот дел од земјата. Назад и да се Вратат : ако има било какви проблеми со нашите производи, вие може да бара враќање или надоместок во рок од 7 дена по примањето на предметите. но, треба да контактирате со услуга за првиот, пред да се вратат или отворање на спорот, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши сите проблеми за вас. Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба, или не сакате да се направи враќање. за неисправни предмети, ве молиме да ни даде јасна слика. одговор : вашето задоволство е наш приоритет.

Големина:
24x64 Upgraded 13pcs, 24x75 Upgraded 13pcs, 24x75 New upgrade 13, 24x80 Upgraded 13pcs, 24x64 New upgrade 13, 24x80 New upgrade 13
Употреба:
Кат,Молитва,Отворено,Автомобил,Маса,Врата,Бар,Вежбање,Tablemat,Голф
Функција:
Навремено-Отпорни,Отпорни На Корозија-Отпорни,Анти-Лизга,Лепило-Заштитна,Анти-Бактерии
Шема:
Извезена
Примена:
Вратата, бања, влезот, коридор
Возрасна Група:
Возрасни лица
Примена:
Ходникот
Спецификација:
24*64cm
дизајн:
Персискиот
Техника:
Машина Направени
Број На Модел На:
Жакард
Бренд Име:
beibehang
Стил:
Пастирски
Шаблон Тип:
Флорални
Тепих Продажба:
Заврши Тепих (парче)
Материјал:
Помеша