Модерниот стил црно и бело геометриски шарени тепих , Houndstooth дневна соба тепих, правоаголник земјата мат
  • Неодамнешно

Модерниот стил црно и бело геометриски шарени тепих , Houndstooth дневна соба тепих, правоаголник земјата мат

DEN 3490.00
DEN 3835.20

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Геометриски patttern земјата мат
Материјал : полиестер влакна
Боја : како на pictrue
Лесно се грижи, машина за перење исчистени е прифатливо.
На купувачот
Ви благодариме за посетата на нашата онлајн продавница.Драги Пријатели, добредојдовте на нашата продавница, pls се однесуваат на големината прво кога ќе се купуваат, бидејќи кина големина е различна со Европа големина. Исто така, ако не постои големина информации во производи? опис, pls контактирајте со нас, ние ќе го препорачуваме најдобрите големина за вас. Ви благодариме за вашето разбирање, ви благодариме!Ако сакате да купите серија на стоки, pls контактирајте со нас за да се добие цената на големо или ФОБ цена.
1. Таму ќе биде малку коса се пролева за нови крзно производи, кои главно се предизвикани од сечење и спојување во текот на обработката. Тоа не е голем квалитет проблем затоа што било природно крзно производи имаат овој феномен.
2. Поради некои осветлување проблем може да биде мало боја разлика за одредени производи. Крзно од различни серии може да предизвика и благо боја разлики
3. Нашите крзнени производи се рачно изработени главно толку мала разлика во мерења е неизбежна
4.Повеќето од нашите крзнени производи се 100% природно крзно, некои од нив имаат малку животно мирис, откако ќе се постават под вентилирани место една недела, мирисот ќе бидат избришани.
Превозот
* Повеќето од нашите зделки се промовираат со бесплатен превозот (избрани земји) од хонг конг пост/Кина пост обично Под 1 KG испратите HK пост повеќе од 1 KG од UPS-от/DHL .Ве молиме контактирајте со нас пред да се одржи вашата цел ако ви треба добра под итно.
* Објектите се добро спакувани со opp вреќа и кутија,ние поддршка превозот преку Кина пост/HK пост/UPS/DHL/ФЕДЕКС/EMS,ве молиме оставете 5-20days да се постигне.
* Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како ?подарок? со пониска вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
Плаќање
* Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.
*Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, ја прифати различни плаќања од страна на T/T,Western union,Money gram и така натаму.pls контактирајте со нас прво да се потврди вашиот претпочитаат начин.
Враќање&Размена политика
* Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако поради некоја причина не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа?s оригинални condiion за враќање на парите или замена.Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки.
Повратни информации политика
* Ние ќе се обезбеди позитивен фидбек еднаш уплата,Да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно.Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.

Големина:
85X185CM, 150X195CM, 190X195CM
Техника:
Машина Направени
Функција:
Навремено-Отпорни,Анти-Бактерии
Употреба:
Молитва,Подот,Бар,Маса,Tablemat,Бања,Отворено
Возрасна Група:
Возрасни лица
Стил:
Модерна
Материјал:
100% Памук
Спецификација:
150*200cm
Шема:
Печатени
Број На Модел На:
46897
Примена:
1M*1M
Шаблон Тип:
Шарени
Примена:
дневна соба
Тепих Продажба:
Заврши Тепих (парче)
дизајн:
едноставна
црна и бела шарени мат :
сива мат кревет
сива дневна соба тепих:
спалната соба тепих
земјата мат:
кат мат