4X 100ml Рефил Боја мастило за HP564 HP 564 за HP C5393 C6340 C6350 C6380 C6375 B8550 C6324 D5400 D7560 D5460 D5463 печатач
  • Неодамнешно

4X 100ml Рефил Боја мастило за HP564 HP 564 за HP C5393 C6340 C6350 C6380 C6375 B8550 C6324 D5400 D7560 D5460 D5463 печатач

DEN 960.00
DEN 1200.00

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме да го купи истиот мастило кертриџ модел за вашиот печатар!!!
Боја : Б.К C Y M
Мастило волумен(ml) : 100 100 100 100
Мастило : Боја
Одговараат кертриџ : за HP564
Се користи За HP принтер : Photosmart D5445/D5460/D5463/D5468/ C5324/C5370/C5373/C5380/C5383/C5388/ C5390/C5393/C6340/C6350/C6380/C6375/ B8550/C6324/D5400/D7560/5510/5511/ 5512/5514/5515/5520/5522/ Печатач модели не можат да бидат наведени целосно или ажурирани во времето ве молиме обратете се до касети модели кои се моментално во употреба
4 Парчиња Многу : 1 BK+1 C+1 M+1 Y
1 X Црна Боја Мастило 1 X Синозелена Боја Мастило 1 X Megenta Боја Мастило 1 X Жолта Боја на Мастило
1. Pls не се споредуваат компатибилни, мастило кертриџ со ОЕМ мастило кертриџ. 2. Ре-manufactued мастило кертриџ шоу "ниска мастило" не е квалитет на проблемите, тоа е нормално, Бидејќи чип се уште го задржи статусот кога ОЕМ мастило кертриџ користи нагоре. 3 : кога ќе го купите компатибилни, мастило кертриџ, pls истакна вашиот печатач ажурирани или не? Ако одговорот е да, pls контактирајте со нас пред да купите. 4 : ние ќе се достави пратката во прв пат. 5 : Ние се гарантира вашето задоволство е секогаш во нашиот прв приоритет. 6 : се Надевам дека ќе може да ни се јавите во прв пат ако имате било какви прашања.

Тип:
мастило рефил кит
Компатибилен Бренд:
HP
Број На Модел На:
Компатибилен За HP564