4X 100ml Рефил Боја мастило за HP940 HP 940 за HP Officejet Pro 8000 има око 8500 8500A инк-џет печатач
  • Неодамнешно

4X 100ml Рефил Боја мастило за HP940 HP 940 за HP Officejet Pro 8000 има око 8500 8500A инк-џет печатач

DEN 960.00
DEN 1200.00

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме да го купи истиот мастило кертриџ модел за вашиот печатар!!!
Боја : Б.К C Y M
Мастило волумен(ml) : 100 100 100 100
Мастило : Боја
Одговараат кертриџ : за HP940
Се користи За HP принтер : Officejet Pro 8000-A809a/A811a/A809n/8000 Безжична Officejet Pro има око 8500 –A909b/A909a/A909n/A909g Officejet Pro 8500 A-A910a/A910g/A910n Печатач модели не можат да бидат наведени целосно или ажурирани во времето ве молиме обратете се до касети модели кои се моментално во употреба
4 Парчиња Многу : 1 BK+1 C+1 M+1 Y
1 X Црна Боја Мастило 1 X Синозелена Боја Мастило 1 X Megenta Боја Мастило 1 X Жолта Боја на Мастило
1. Pls не се споредуваат компатибилни, мастило кертриџ со ОЕМ мастило кертриџ. 2. Ре-manufactued мастило кертриџ шоу "ниска мастило" не е квалитет на проблемите, тоа е нормално, Бидејќи чип се уште го задржи статусот кога ОЕМ мастило кертриџ користи нагоре. 3 : кога ќе го купите компатибилни, мастило кертриџ, pls истакна вашиот печатач ажурирани или не? Ако одговорот е да, pls контактирајте со нас пред да купите. 4 : ние ќе се достави пратката во прв пат. 5 : Ние се гарантира вашето задоволство е секогаш во нашиот прв приоритет. 6 : се Надевам дека ќе може да ни се јавите во прв пат ако имате било какви прашања.

Тип:
мастило рефил кит
Компатибилен Бренд:
HP
Број На Модел На:
Компатибилен за HP940