[ KLD Мастило ] Било 1PCS x 500ml GC21 Боја Сублимација мастило за GX7000,GX5050N,GX5000,GX3050SFN,GX3050N,GX3000SFN,GX3000SF,GX3000S
  • Неодамнешно

[ KLD Мастило ] Било 1PCS x 500ml GC21 Боја Сублимација мастило за GX7000,GX5050N,GX5000,GX3050SFN,GX3050N,GX3000SFN,GX3000SF,GX3000S

DEN 619.20

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Цена за : која Било боја x 500ml
Мастило тип : Боја Сублимација мастило
C apacity : 500ml / Шише
Услуга живот : 24 месеци
Компатибилен со : Ricoh GX7000, GX5050 N, GX5000, GX3050 N, GX3000 SF, GX2500, GX2050 N Печатач..
Нашите техничари ангажирани во печатач резерви биле повеќе од 15 години. Дали има некој печатач материјали или печатач прашања, ве Молиме Љубезно дозволете ми да знам, Ние сме многу gald да им помогне со вас!
Забелешка : Ние ќе испрати преку Fed Ex/DHL/EMS случајно, Ако имате посебни барање за превозот метод,pls не информирате и да го оставите порака кога ќе го поставите цел за што и да ни кажете каква причина. Инаку ние ќе ги следиме нашите сопствени мислење ако без вашиот потсетам. И ние сме исто така, не е одговор за било царинска такса. Ви благодариме за вашиот љубезно разбирање!

Бренд Име:
KLDink
Број На Модел На:
боја сублимација мастило
Тип:
мастило рефил кит
Компатибилен Бренд:
RICOH
боја:
Црна, Цијан, Магента, Жолта
тип на мастило:
боја сублимација мастило
Содржина:
500ml
Место на Потекло:
Кина (Копно)
користат за:
ricoh GX7000,GX5050N,GX5000,GX3050SFN,GX3050N,GX3000SFN, печатач
Пакување:
1 патрон/картон
испорака:
1-2 работни дена
Достапност:
во парк
Рок На Траење:
2 години