GC31K Компатибилен Geljet мастило [Пигмент мастило] кертриџ за e3300N e3350N e5050N e5500 печатач
  • Неодамнешно

GC31K Компатибилен Geljet мастило [Пигмент мастило] кертриџ за e3300N e3350N e5050N e5500 печатач

DEN 326.40

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


1.Компатибилен GC31 K Мастило Кертриџ,со чип и мастило.
2.Боја : ЦРНА
3.Мастило капацитет : 1500-2000 страници
4.Мастило тип : Geljet мастило [Пигмент мастило]
5. Компатибилен GC31 K Мастило касети за e2600 e3300 e3300 N e3350 N e5050 N e5500 e5550 N e7700 Принтери.
6.Ако ви треба следново мастило кертриџ модели,ве молиме кликнете тука :
GC41 Со чип и Боја Сублимација мастило GC41 Со чип и Geljet мастило [Пигмент мастило]
GC21 Стандарден Капацитет ,Со чип и Боја Сублимација на бои со мастило . GC21 Стандарден Капацитет ,Со чип и Geljet мастило [Пигмент мастило]. GC21 H Висок Капацитет ,Со чип и Боја Сублимација на бои со мастило. GC21 H Висок Капацитет ,Со чип и Geljet мастило [Пигмент мастило].
GC31 Стандарден Капацитет ,Со чип и Боја Сублимација на бои со мастило . GC31 Стандарден Капацитет ,Со чип и Geljet мастило [Пигмент мастило]. GC31 H Висок Капацитет ,Со чип и Боја Сублимација на бои со мастило . GC31 H Висок Капацитет ,Со чип и Geljet мастило [Пигмент мастило].
GC41 H Висок Капацитет ,Со чип и Боја Сублимација на бои со мастило. GC41 H Висок Капацитет ,Со чип и Geljet мастило [Пигмент мастило].
Ако ви треба купи повеќе предмети,ве молиме да користите количка.
GC21 Користат за GX7000,GX5050 N,GX5000,GX3050 SFN,GX3050 N,GX3000 SFN,GX3000 SF,GX3000 S,GX3000,GX2500,GX2050 N.. GC31 Користат за e2600 e3300 e3300 N e3350 N e5050 N e5500 e5550 N e7700..
GC41 го Користите за за IPSi O СЕКРЕТАР 3100, IPSi O СЕКРЕТАР 2100, IPSi O СЕКРЕТАР 2010 L, Aficio SG3110 Dnw,Aficio СЕКРЕТАР 2100 N,Aficio СЕКРЕТАР 3100 SNw,Aficio СЕКРЕТАР 3110 DN,Aficio СЕКРЕТАР 3110 DNw,Aficio СЕКРЕТАР 3110 SFNw Принтери.
Нашите техничари ангажирани во печатач резерви биле повеќе од 15 години. Дали има некој печатач материјали или печатач прашања, ве Молиме Љубезно дозволете ми да знам, Ние сме многу gald да им помогне со вас!
Забелешка : Ние ќе испрати преку Fed Ex/DHL/EMS случајно, Ако имате посебни барање за превозот метод,pls не информирате и да го оставите порака кога ќе го поставите цел за што и да ни кажете каква причина. Инаку ние ќе ги следиме нашите сопствени мислење ако без вашиот потсетам. И ние сме исто така, не е одговор за било царинска такса. Ви благодариме за вашиот љубезно разбирање!

Бренд Име:
KLDink
Компатибилен Бренд:
Ricoh Инкџет
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Кертриџ за Статус:
Целосна
Обоени:
Yes
боја:
K
Функција:
Компатибилен
Број На Модел На:
GC31
Тип:
мастило кертриџ
Компатибилен Бренд:
RICOH
боја:
Црна
тип на мастило:
Geljet мастило [Пигмент мастило]
користат за:
e2600,e3300,e3300N,e3350N,e5050N,e5500,e5550N,e7700
мастило капацитет:
1500-2000 страници
Пакување:
1 патрон/картон
испорака:
1-2 работни дена
Достапност:
во парк
Рок На Траење:
3 Години