Лето Сончање Брзо се Исуши Плажа Крпа 109*91cm голема големина маскирани крпа полиестер Бањата, пливање BathRobe лесно земање сини
  • Неодамнешно

Лето Сончање Брзо се Исуши Плажа Крпа 109*91cm голема големина маскирани крпа полиестер Бањата, пливање BathRobe лесно земање сини

DEN 1439.00
DEN 2616.00

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Лето Сончање Брзо се Исуши Плажа Крпа 109*91cm голема големина маскирани крпа 100% полиестер Бањата, пливање Bath Robe лесно земање сини
Име : Лето Плажа Маскирани Крпа
Материјал : 100% полиестер
Функција : Брзо Сува
За Испорака :
Ние ќе брод тоа во рамките на 1-2days, од страна на Кина пост, Epacket,Финска пост, SPSR, ТНТ, Fedex, UPS-от, DHL, EMS. ПАТАРИНА, Aramex, Aliexpress превозот.....
Првото перење,
вие може да додадете лажица сол во ладна вода; водата мора да биде помала од 30 степени centigrade. И следниот пат, ќе може да се мијат нашите постелнина поставува во машина за миење, се разбира, не е потребно да додавате сол било повеќе.
Повратни информации
Ако ви се допаѓа нашите производи, ве молиме љубезно ни даде 5 ѕвезди повратни информации. Се разбира, кога ќе има нешто незадоволни, може исто така да ни кажете, ние ќе се обидеме најдобро да се реши проблемот до што може да ни даде 5 ѕвезди. Јас верувам дека вие мора да бидете пријатно изненадени кога ќе примите вашата нарачка.

Големина:
L
Апсорпција:
11s-15s
Тежина:
0.45kgs
Материјал:
100% Полиестер
Стил:
Обична
Техника:
Ткаени
Функција:
Компресирани,Брз-Сува
Број На Модел На:
18322
Расположливиот:
No
Бренд Име:
Yovepii
Шема:
Печатени
Тип:
маскирани крпа
Шаблон Тип:
Крпеница
Обликот:
облека
Име:
Брзо Сува Крпа Плажа
боја:
сребро, роуз виолетова, розева, сина, темно сина, зелена
Големина:
L 109cm*W 91cm +45cm hooded
Материјал:
100% Полиестер
користат за:
Плажа, Спа, swiming, промена на облекување, Јога, отворено, патување, перење
Пол:
маж, жена, девојки, момчиња
Шема:
контраст боја комбинација
Стил:
2018 лето стил
Сонцето:
Заштита од сонце