Пролет Лето 90*90cm Голем Плоштад Свила Марами за Жените Нова Мода Флорални Печатени Shawl Женски Тенка Свила Шамија Девојки Обвива
  • Неодамнешно

Пролет Лето 90*90cm Голем Плоштад Свила Марами за Жените Нова Мода Флорални Печатени Shawl Женски Тенка Свила Шамија Девојки Обвива

DEN 130.00
DEN 153.12

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

2018 Пролет Лето Долго Шамија Дами Свила Женски Шалови трговија на Големо Плажа Крпа Шамија Погоден сезони : пролет, лето, есен Должина (CM) : 90*90cm answer : ___________________________ Note : Ние гарантираме стил е иста како што е прикажано на сликата, ви благодариме!
Почитувани купувачи, ние ќе брод колку што е можно поскоро . Ајде да видиме нашите други пролет лето шамија во нашата продавница! Ви благодариме за доаѓање! Топло Совети : боја на вистинскиот објект може да биде малку поинаков од горната слика, бидејќи на различни компјутер на екранот боите се различни. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе процес што е можно поскоро. Ви благодариме за разбирањето! Имаме големо цена за големо количество.

Големина:
One Size
Тип На Објект:
Марами
Марами Должина:
80см-100cm
Број На Модел На:
xh0319
Бренд Име:
smallearth
Пол:
Жените
Стил:
Моден
Марами Тип:
Шамија, Shawl
Материјал:
Chiffon
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Печати
шамија жени:
cashmere шамија
shawls и шалови:
зимски шамија
жените шамија:
chiffon шамија
лето шамија:
плажа шамија
свила shawl:
плоштад обвива