[BYSIFA] Дами Каки Плоштадот Марами Обвива 90*90cm Муслимански Жени Headscarves Пролет, Есен Сите натпревар Женски Вратот Шамија Свила Шамија
  • Неодамнешно

[BYSIFA] Дами Каки Плоштадот Марами Обвива 90*90cm Муслимански Жени Headscarves Пролет, Есен Сите натпревар Женски Вратот Шамија Свила Шамија

DEN 182.00
DEN 191.52

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Модел Шоу

Тип На Објект:
Марами
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Марами Должина:
80см-100cm
Марами Тип:
Шамија
Број На Модел На:
BSH-DFJ-459
Шаблон Тип:
Печати
Бренд Име:
BYSIFA
Материјал:
Полиестер
Материјал:
100% Полиестер
Големина:
90*90cm
Ткаенини:
Сатенски
Обрасци:
кинески рози
боја:
Каки
погоден:
пролет, лето,есен и зима
Стил:
марами, обвива,shawl и глава шамија
Pacakge:
нормално opp вреќа контактното пакување)
Погоден за:
жените,девојка