2017 Нови Пристигнување Жените свила шамија геометрија печатење дама полиестер Kerchief shawls обвива 60*60см подароци Бесплатен Превозот
  • Неодамнешно

2017 Нови Пристигнување Жените свила шамија геометрија печатење дама полиестер Kerchief shawls обвива 60*60см подароци Бесплатен Превозот

DEN 125.00
DEN 156.48

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Нарачате повеќе од 2 парчиња, ќе добијат бесплатен подарок.
Материјал : 40% свила + 60% полиестер Димензии : 60 CM*60СМ (1-3 CM грешка)
ТЕЖИНА : околу 30 G
Забелешка : Поради различни екран , и различни снимање состојба. Стоката можеби малку разлика со слики .
Ако умот го тоа, ве молиме да се разгледа внимателно.

Бренд Име:
neelamvar
Одделот За Името:
Возрасни
Материјал:
Свила,Полиестер
Пол:
Жените
Марами Должина:
Шаблон Тип:
Геометриски
Стил:
Моден
Марами Тип:
Шамија
Број На Модел На:
XFJ35
Тип На Објект:
Марами
Големина:
60*60см
Материјал:
40% свила+ 60% полиестер
Сезони:
Пролет , Лето, Есен, Зима
Тежина:
За 30g
Повод:
Канцеларијата За Дами