ZDFURS * Вистински Плетени Зајакот Крзно Poncho raccoon крзно средување на зајакот крзно Shawl со Tassels и џеб Заврши жени
  • Неодамнешно

ZDFURS * Вистински Плетени Зајакот Крзно Poncho raccoon крзно средување на зајакот крзно Shawl со Tassels и џеб Заврши жени

DEN 4243.00
DEN 8160.00

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Големина:
One Size
Бренд Име:
ZDFURS
Одделот За Името:
Возрасни
Материјал:
Крзно
Пол:
Жените
Марами Должина:
60см-80см
Шаблон Тип:
Цврста
Марами Тип:
Poncho
Тип На Објект:
Марами
Стил:
Моден