Плус Големина Црвено 2018 Мајката На Невестата Фустани А-линија Strapless Тафт Чипка Свадба Партија се Облекуваат Мајка Фустани За Свадба
  • Неодамнешно

Плус Големина Црвено 2018 Мајката На Невестата Фустани А-линија Strapless Тафт Чипка Свадба Партија се Облекуваат Мајка Фустани За Свадба

DEN 3451.00
DEN 3792.00

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Зошто Да Изберете Sihan Фустан Фабрика ? Ние сме биле ангажирани во производството и извозот свадба & Мода Фустани за повеќе од 10 години. Ние може да обичај се направи широк спектар на свадба фустани, вклучувајќи стил, Дејвид Bridals стил Airecollection итн. Нашата Фабрика Функција : 1. Одличен Квалитет - Супериорен Ткаенина, се Посвети на Изработка, Точни Мерења & Заврши КК систем. 2. Конкурентна Цена. - Повеќе количини, повеќе попуст. 3. Брза Испорака на Пратката во рок од 10 работни дена по ред поставени. 4. Целосна Наплата безусловно за било кој квалитет на прашањето Целосна наплата ќе биде почестен & се Врати превозот цена ќе биде наша одговорност.
Нашиот сите фустани можат да бидат caustom направени, па ако сакате да го користите вашиот вистински мерења,ве Молиме следете ги
мерење настава подолу, и да се измери себе внимателно. Големина на единица : cm или инчен 1.Целосна Биста = ? 2.Половината = ? 3.Колковите = ? 4.горниот биста = ? 5.под биста = ? 6.Брадавица да Брадавица = ? 7.Рамо до рамо = ? 8.Должина рамо до биста = ? 9.Пред Должина Рамо до Половината = ? 10.Надворешниот Нога = (од половината на подот со обувки) 11.Висина = (од врвот? до подот без чевли)
12.Фустан во боја = ?
A. венчаница не се некои додатоци како што се ракавици,
свадба превез и crinoline petticoat (ако овие додатоци шоу на слики)?.
Б. Боја може да варира помеѓу различни CRT и LCD екрани .ние не може да гарантира
дека бојата на нашите производи ќе биде иста со фотографии што го видов.
В. Ќе Ве Молам?ми даде вашата exactitude големина?и боја кога ставање на ред ,
и јас сум многу среќен да се процес се враќа кога е потребно ,со цел да се направи gown многу се вклопуваат со вас !
Г) Пред да нарачате, ве молиме прочитајте ја оваа листа внимателно и побара сите ваши прашања.
Времето во транзит Транзит време варира со различни превозот методи. Превозникот Име
Проценето Време во Транзит од Кина до Дестинацијата
DHL
Во Северна Америка,Европа, Азија и Австралија,превозот само да се земе од 3-5 дена,
во други земји, тоа ќе потрае околу 5-7 дена. www.dhl.com FEDEX
Во Северна Америка,Европа,Азија и Австралија,превозот само да се земе од 3-5 дена,
во други земји, тоа ќе потрае околу 5-7 дена. www.fedex.com ПРОЗОРЦИ во Северна Америка,Европа и Австралија, превозот само да се земе за 3-5 дена. www.ups.com ТНТ
Во Северна Америка,Европа и Австралија,превозот само да се земе од 3-5 дена. www.tnt.com EMS
Во Северна Америка,Европа, Азија и Австралија, превозот само да се земе 5-7 дена, да
други земји, тоа ќе потрае околу 7-10 дена. www.ems.com.cn
1 . Ако најдете фустан е во погрешна боја или мерења, ве молиме испратете ни се јасни слики
во рок од 7 работни дена, бидејќи ќе примите фустан. Можете да се вратите и наплата или да го промените фустан
2 . Ако фустанот е очигледно различната со оригиналната слика, ве молиме испратете ни се јасни слики
во рок од 3 работни дена од добивање на фустан. Можете да се вратите и наплата или да го промените фустан
3 . Доколку постои очигледна квалитет проблем со фустанот, како што се големи нечистотии,
скршени или дефекти површина, ве молиме да ни испрати јасни фотографии во рок од 3 работни дена од
ќе добиете облека.

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18W, 20W, 22W, 24W, 26W, 28W
Тип На Објект:
Мајката на Невестата Фустани
Вграден Градник:
No
Sleeve Стил:
Резервоар
Силуета:
А-Линија
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Декорација:
Чипка,Beading,Appliques
is_customized:
Yes
Ткаенина Тип:
Тафт
Вистински Слики:
Yes
Фустани Должина:
Кат Должина
Бренд Име:
HVVLF