2018 Европа Пролет Модата Жените Тенок Секси V Вратот Канцеларија Т Кошула Женски Блузи Секојдневен Домот Bling Bling ОЛ Кошули Tees Бренд
  • Неодамнешно

2018 Европа Пролет Модата Жените Тенок Секси V Вратот Канцеларија Т Кошула Женски Блузи Секојдневен Домот Bling Bling ОЛ Кошули Tees Бренд

DEN 3100.00
DEN 3263.04

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


ЗАБЕЛЕШКА : ве молиме да се споредат детали големини со твое beofre ти купи!!!
Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики, но не се исти перформанси на различни тела, како на модел. Ви благодариме!!

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Бренд Име:
XINOBWA
Материјал:
Памук,Полиестер,Spandex
Стил:
High Street
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Декорација:
Никој
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
V Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Број На Модел На:
ФА B18CA39
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените