2018 Мажите База Маскирна Слој Т Кошула Фитнес Хулахопки Брз Сува Кавер-Tshirt Crossfit Компресија Т-Маица Бренд За Облека, Блузи
  • Неодамнешно

2018 Мажите База Маскирна Слој Т Кошула Фитнес Хулахопки Брз Сува Кавер-Tshirt Crossfit Компресија Т-Маица Бренд За Облека, Блузи

DEN 760.80

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Нови 2017 Мажите База Маскирна Слој Т Кошула Фитнес Хулахопки Брз Сува Кавер-Т Кошули Crossfit Компресија Кошула Бренд за облека, Блузи, пред да се изврши цел, pls читање на големината на табелата внимателно 1. 100% Сосема Нов И Висок Квалитет 2. Брза Испорака 3. Погоден За Секоја Прилика 4. Исклучителен дизајн Информации : 1. Таму може да биде 1-3 см неточност, поради прирачник за мерење. 2. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние ќе го цениме вашето разбирање. Ако има нешто погрешно, ве молиме контактирајте со нас веднаш. Ве молиме да ни даде шанса да се потрудиме да ги задоволи . Пакетот Вклучува : 1 Парче Т-Маица
Плаќање 1.Ali Express поддржува Виза, Boleto, Master Card, Маестро Дебитна Картичка, Western Union, Webmoney, QIWI и преведување преку банките.
2.Ако сеуште имате било какви прашања во врска со плаќање, се Чувствуваат слободни да контакт. Превозот 1.Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 2-3 дена откако систем ја потврдува купувачи плаќање.
2.Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,купувачите се одговорни за царински давачки.
3.Ние ќе рефундирање на купувачи ако купувачи врати предметите во рок од 15 дена од денот на купувачи приемот на предмети за било каква причина. Сепак,купувачите треба да ги сноси се врати превозот товар и уверете се дека предмети вратени се во нивната оригинална услови.
4.Предмети се испраќаат од страна на Ali Express Стандард Превозот , Ali Express Премиум Превозот, e Packet,стигнат до повеќето земји во рок од 15 до 35 бизнис дена. Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори,тоа може да потрае и до 60 дена. 5.Ако сакате да се добие објектот побрзо,ве молиме контактирајте со нас да плаќаат дополнителни товар, можеме да ви понудиме следниве побрзо и поевтино превозот начини : UPS-от,DHL,Fedex,ТНТ,DEPX,ЕМС.Преку овие начини, што можете да го добиете објект во рамките на околу 5-7 дена. Повратни информации 1.За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
2.Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Големина:
M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Spandex,Памук
Маскирани:
No
Продажба со Pack:
No
Sleeve Должина(cm):
Краток
Бренд Име:
Liva девојка
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Шаблон Тип:
Печати
Стил:
Повик
Име на производ:
Мажите Кратко Sleeve Т Кошула
клучен збор:
кавер-print мажите т кошула
Повод:
Streetwear, дневна
Стил:
хип хоп т кошула
Големина:
M, L, XL, 2X
Пад на превозот:
Поддршка
camisetas hombre:
sik свила