Секси Печати Цвеќе Лето Маици Жените О-Вратот Кратко Sleeve Pullover Дами Т Кошули Плус Големина 3XL Женски Блузи Tees, T-Shirt
  • Неодамнешно

Секси Печати Цвеќе Лето Маици Жените О-Вратот Кратко Sleeve Pullover Дами Т Кошули Плус Големина 3XL Женски Блузи Tees, T-Shirt

DEN 653.00
DEN 796.32

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Добредојдовте на нашата продавница! Имајте на ум! Цената е за едно Т Кошула 1.Почитувани клиенти и пријатели,Кинески и Европски облека големини на облека големината не е исто. Ве молиме внимателно прочитајте на податоци за да ја одредите големината на облека облека! Ви благодариме! 2.Оваа облека големина на информации е само за референца само, ве молиме овозможи 1-3cm разлики поради прирачник за мерење, Проверка на над детални мерења внимателно да се избере правилната големина.Ако не сте сигурни за вашата големина,ве Молиме испратете порака на нашата служба за корисници, ние ќе бидеме среќни да ви послужи, ве молиме да земете во вашиот биста, тежина, висина, ги споделите со нас. Ние ќе ви помогне да го изберат правото големина. ве молиме да веруваат во нас. Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор. 3. Ние се во насока на обезбедување на нашите клиенти со само најдобрите. но повратни информации е многу важно за нас е премногу, па ако имате било какви детали не се задоволни, ве молиме испратете порака до нас, ние ќе ви даде решение за излез од вашиот ум, за да ве молиме не само ни даваат неутрален негативни повратни информации или низок рејтинг на детали. Исто така, ве молиме да се надевам дека не се отвори расправа за Ali Express пред да се даде сте задоволни резолуција. 4. Пред да се направи нарачката, ве молиме прочитајте го ова внимателно, се направи ред, тогаш значи дека сте се согласиле со овие услови

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Јака:
О Деколте
Бренд Име:
Simaburcn
Sleeve Должина(cm):
Краток
Стил:
Повик
Материјал:
Памук,Полиестер
Ткаенина Тип:
Плетени
Декорација:
Никој
Шаблон Тип:
Печати
Број На Модел На:
ML-252
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Лето Маици Жени:
Женски Блузи Tees, T-shirt