Топла 2017 лето, Т-маица за мажи кратко sleeve лабава tee кошула БЕТМЕН мода различни бои на располагање машки маици врвот бренд
  • Неодамнешно

Топла 2017 лето, Т-маица за мажи кратко sleeve лабава tee кошула БЕТМЕН мода различни бои на располагање машки маици врвот бренд

DEN 297.00
DEN 412.32

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


ПРЕДМЕТИ ИНФОРМАЦИИ
- Име на производ : Мажите маици
- Материјал : 100% Памук
- Боја : Црна,Сина,Темно Сина,Темно Зелена, Сива,Зелена,Светло Сина,Светло Зелена,Портокалова,Црвена,Бела
Големина : S,M,L,XL,2 XL,3 XL
- Достапни По Повод : Секојдневниот живот,кои Датираат,Повик носат
Големина На Табелата / Азија Големина
ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме овозможи 1-3 см разликува.

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Бренд Име:
HAMPSON LANQE
Стил:
Streetwear
Sleeve Должина(cm):
Краток
Материјал:
Памук
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Печати
Маскирани:
No
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи