Пролет Лето Светилиште Bf Правец Лабава Т-маица Симпатична Цртан филм Половина Ракав Tees Т Кошула Жените Кратко Sleeve Лето Блузи
  • Неодамнешно

Пролет Лето Светилиште Bf Правец Лабава Т-маица Симпатична Цртан филм Половина Ракав Tees Т Кошула Жените Кратко Sleeve Лето Блузи

DEN 567.84

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


3094#
S : Биста 45см, Должина 64cm Рамо 41cm, Ракав 20cm
М : Биста 47cm, Должина 66cm, Рамо 42.5 см Ракави 20.5 cm
L : Биста 49cm, Должина 68cm, Рамо 44cm Ракав 21cm
XL : Биста 51cm, Должина 70cm, Рамо Ширина 45.5 см Ракави 21.5 cm
(Мерење разлика од 1-2cm,ве молиме бидете сигурни да проверите вашето тело мерење навистина натпревари на оваа група. Сите мерење е во см и ве молиме имајте во предвид 1cm=0.39 инчен ). Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас! ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Големина:
S, M, L, XL
Бренд Име:
LUIMINE
Материјал:
Памук,Полиестер
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Должина(cm):
Краток
Декорација:
Никој
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Карактер
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Моден
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Големина:
M,L,XL,2XL