Лето нови пристигнување sistar нов албум прекрасна сите член име printint т-маица kpop унисекс лабава о вратот кратко sleeve т кошула
  • Неодамнешно

Лето нови пристигнување sistar нов албум прекрасна сите член име printint т-маица kpop унисекс лабава о вратот кратко sleeve т кошула

DEN 616.00
DEN 1027.20

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Ве молиме љубезно ве молиме прочитајте ги следните услови пред да нарачате :
1.Ве молиме имајте во предвид сите на мерење во нашата продавница е направено рачно,па ве молиме да се овозможи 2-3cm различни.
2.Ве молиме бидете сигурни дека ќе се проверуваат пред било наредба,ви благодариме за соработката!
3.Becasue на различни екран,па боја на облека може да се chromatism,ако ум тоа многу,ве молиме да не го местото цел.
4.Ако не сте задоволни со ставката што сте ја примиле,ве молиме контактирајте ме прво,не е важно, тоа е за квалитет или големина,јас ќе се обиде да го реши тоа,ве молиме да не даде негативна повратна информација одеднаш,ви благодарам многу!!!!!
Опис на производот
Лето нови пристигнување sistar нов албум прекрасна сите член име printint т-маица kpop унисекс лабава о вратот кратко sleeve т кошула
Ве молиме проверете ја големината на табелата пред да нарачате,ви благодариме!
Големина на табелата
S : рамо 42cm биста 92cm должина 68cm
М : рамо 44cm биста 96cm должина 70cm
L : рамо 46cm биста 100cm должина 72cm
XL : рамо 48cm биста 104cm должина 74cm
2 XL : рамо 50cm биста 108cm должина 76cm

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Јака:
О Деколте
Бренд Име:
SexeMara
Sleeve Должина(cm):
Краток
Шаблон Тип:
Писмо
Стил:
Повик
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук
Број На Модел На:
ZXCKPOPTS-367
Декорација:
Никој
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни