2017 лето маици за жени НИЕ МОЖЕ да го НАПРАВИ ТОА смешно tshirt писмо за печатење Еднорог цртан филм kawaii женски Т-маица бренд врвот tees кошула
  • Неодамнешно

2017 лето маици за жени НИЕ МОЖЕ да го НАПРАВИ ТОА смешно tshirt писмо за печатење Еднорог цртан филм kawaii женски Т-маица бренд врвот tees кошула

DEN 216.00
DEN 237.60

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


ГОЛЕМИНА на ТАБЕЛАТА/Азија Големина
ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме овозможи 1-3 см разликува.

Големина:
S, M, L, XL
Бренд Име:
HAMPSON LANQE
Материјал:
Памук
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Должина(cm):
Краток
Декорација:
Appliques
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Цртан филм
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Моден
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените