1pcs Мачка Игра Играчка Милениче Маче Го Фати се Движи Глувчето Кадифен Гребење Ноктот за Нега на Мат
  • Неодамнешно

1pcs Мачка Игра Играчка Милениче Маче Го Фати се Движи Глувчето Кадифен Гребење Ноктот за Нега на Мат

DEN 434.00
DEN 510.72

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Мачка се Игра Играчки за Миленичиња Маче Го Фати се Движи Глувчето Кадифен Гребење Ноктот Грижа Мат Карактеристики : Идеален за било која големина на мачка Не се потребни батерии Држи вашиот писе забавуваат со часови Не се лизга гумени влошки се заштити вашиот подови се Задржи вашата мачка е активен со Фати Глувчето за Движење мачка играчка На гребење мачка играчка работи со мачка инстинкт за лов и осцилирачки и нуди часови забава и за вежбање На carpeted нула подлога држи вашата мачка ноктите чисти, здрави и силни маче гребење подлога на врвот намалува потенцијалот за мебел штета и делува како мачка гребење пост Држи вашата мачка окупирана па тој или таа не е нула, и да ги уништи мебел, теписи или завеси. Тоа е една смешна вежба играчка за вашето домашно милениче мачка ,го Фати глувчето ротирачки изведба играчка со сисал гребење мат за да се обезбеди природна нега за вашата мачка е канџи Додека на глувчето врти круг и круг со само еден удар на шепа за поттикнување на здрава се вежба и да се игра! Карактеристики : Материјал : Пластични+Кадифен Дијаметар : 25cm/7.5" Height : 6.5 см/2.5" Количина : 1 Компјутер Имајте на ум : може да биде 2-3cm грешки поради прирачник за мерење.Ве молиме овозможи мала грешка на мерењето. И поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 1 x Мачка Играчка

Тип:
Мачки
Играчки Тип:
Глувци & Животинско Играчки
Бренд Име:
OOTDTY
Материјал:
Пластични