Домашно Милениче Мачка Трпезариска Маса Бамбус Тип Керамички Двојно Пет Чаши Мал Кутре Пет Кучиња, Мачки Храна, Вода Фидер Сад Dropshipping
  • Неодамнешно

Домашно Милениче Мачка Трпезариска Маса Бамбус Тип Керамички Двојно Пет Чаши Мал Кутре Пет Кучиња, Мачки Храна, Вода Фидер Сад Dropshipping

DEN 2028.00
DEN 2778.72

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Домашно Милениче Мачка Трпезариска Маса Бамбус Тип Керамички Двојно Пет Чаши
Параметри :
1. Материјал : бамбус + керамички;
2. Производ големина(прибл.) : 35 * 17.5 * 12cm / 13.78 * 6.89 * 4.72 во сад со дијаметар : 13cm / 5.12 во сад длабочина : 4.5 cm / 1.77 во;
3. Тоа е со исклучителна контура дизајн, мазни линии, парична казна шевовите и одлично изработка;
4. Просечната висина на пет чаши се во согласност со нејзините навалите агол, кој може да игра добар anti-colic ефект и ефикасно да се спречи бактерии и храна од влага.
5. Керамичка двојно чинии може да бидат поставени со храна и вода, кој е лесно да се чисти.
Совети :
Овој производ е погоден за мали кучиња и мачки со различни големини.
Пакување листа :
1 * бамбус керамички двојно-сад

Бренд Име:
Peitten
Обликот:
Quadrate
Тип:
Двојно
Тип:
Мачки
Материјал:
бамбус + керамички
Dropshipping:
Поддршка
Тип:
пет чаши
Големина:
како опис
Функција 01:
Двојно
Функција 02:
домашно милениче мало куче мачки сад
Функција 03:
храна, вода внесувач