Среќа 15 лента (1.5 метар/лента) Кристално стакло Octagon монистра Chandelie насоки За домашна декорација 14mm кристал Монистра завеси
  • Неодамнешно

Среќа 15 лента (1.5 метар/лента) Кристално стакло Octagon монистра Chandelie насоки За домашна декорација 14mm кристал Монистра завеси

DEN 3756.00

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Среќа 15 лента (1.5 метар/лента) Кристално насоки, Octagon монистра насоки, дома декорација се користи како 14mm кристал завеса стакло
На монистра string може да играат важна улога во вашиот прозорец вратата завеса,свадба позадина..
Монистра string може да биде скратена за било која саканата должина
Состојба : 100% нов и висок квалитет
Завеса Боја : Мешана Боја
Завеса приврзоци делови : Maple Leaf (38mm Јасно)
Материјал : Кристално стакло, не било на доградба на акрилни или пластични
Octagon Монистра, големина : 14mm
Влакно Должина : 1.5 метри / лента
Пакет се вклучени : 15strip (15 лента Х 1.5 метри = 15strip)
тука е цел примерок за вашиот
ако имате прозорец или врата 1.2 метри ширина
сакате бисери string е растојанието е 4cm
тогаш вкупниот треба 120/4=30pcs.
ако ви треба други големина,ве молиме контактирајте со нас.ви благодариме
Ако ви треба голема количина, pls оставете порака на нас, ние ќе им обезбеди на добри производи и услуги за вас.
1) Зачувам е безбедно за купувачи и продавачи, ние recommond можете да изберете Зачувам,таа го поддржува Кредитна картичка,Moneybookers,Виза,Мастеркард,Western union итн.
2) Ако ви треба да се користи "други" плаќање ве молиме контактирајте со нас преку e-mail или порака.
3) Испорака откако ќе стигнат до пари
1)Чекори : Proforma фактура>T/T & L/C > Производство >превозот>услуга по продажбата
2) e-mail : ни порака за да се добие нашата е-мејл адреса,
1) препорачуваме стандардниот превозот метод наведени на страницата
Но, исто така, можете да изберете побрзо превозот метод,и превозот цена ќе се додаде. ние им даде на најниската цена на CPAM(Кина Пост Воздух Mail),EMS,DHL,UPS-от,FEDEX,ТНТ итн. како ви се допаѓа!!
2) Ако сакате ни да брод на пакет преку посебен начин, како "кина пост бавен начин",ве молиме контактирајте со нас. 3) Пакет ќе бидат испратени во 2~5 дена, некои предмети треба повеќе време да се произведуваат,pls се разбере и да се обиде да го научат тоа од нас! Задоволството на клиентите е многу важно за нас. Ако сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме да ја напуштат повратни информации. Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор!

Тип На Објект:
Лустерот Кристално
Должина:
150mm
Ширина:
22mm
Дијаметар:
22mm
Број На Модел На:
12121213
Бренд Име:
TZ
Материјал:
Кристално
Pendant Големина:
38*22mm
Pendant боја:
claer
is_customized:
Yes
Парична казна или Моден:
Моден
квалитет:
Врвот