лустерот делови prims pentdans 40PCS Злато 170mm Гарланд Насоки Кристално Стакло Торта додатоци, Кристално Свадба Партија оркестарот
  • Неодамнешно

лустерот делови prims pentdans 40PCS Злато 170mm Гарланд Насоки Кристално Стакло Торта додатоци, Кристално Свадба Партија оркестарот

DEN 1632.00

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

лустерот делови prims pentdans 40 PCS Злато 170mm Гарланд Насоки Кристално Стакло Торта додатоци, Кристално Свадба Партија Состојба : 100% нов и висок квалитет на БОЈА : Злато Материјал : Кристално стакло не било акрилни или пластични Големина : 170mm Монистра, големина : 14mm , Призмата големина : 38mm, stainess челик прстени
Ако ви треба голема количина, pls оставете порака на нас, ние ќе им обезбеди на добри производи и услуги за вас.
1) Зачувам е безбедно за купувачи и продавачи, ние recommond можете да изберете Зачувам,таа го поддржува Кредитна картичка,Moneybookers,Виза,Мастеркард,Western union итн.
2) Ако ви треба да се користи "други" плаќање ве молиме контактирајте со нас преку e-mail или порака.
3) Испорака откако ќе стигнат до пари
1)Чекори : Proforma фактура>T/T & L/C > Производство >превозот>услуга по продажбата
2) e-mail : ни порака за да се добие нашата е-мејл адреса,
1) препорачуваме стандардниот превозот метод наведени на страницата
Но, исто така, можете да изберете побрзо превозот метод,и превозот цена ќе се додаде. ние им даде на најниската цена на CPAM(Кина Пост Воздух Mail),EMS,DHL,UPS-от,FEDEX,ТНТ итн. како ви се допаѓа!!
2) Ако сакате ни да брод на пакет преку посебен начин, како "кина пост бавен начин",ве молиме контактирајте со нас. 3) Пакет ќе бидат испратени во 2~5 дена, некои предмети треба повеќе време да се произведуваат,pls се разбере и да се обиде да го научат тоа од нас! Задоволството на клиентите е многу важно за нас. Ако сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме да ја напуштат повратни информации. Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор!

Тип На Објект:
Лустерот Кристално
Ширина:
22mm
Дијаметар:
22mm
Должина:
17cm
Број На Модел На:
12121213
Бренд Име:
TZ
Материјал:
Кристално
Pendant Големина:
38*22mm
боја:
Злато
is_customized:
Yes
Парична казна или Моден:
Моден
квалитет:
Врвот