модерната Лустери Осветлување Лустерот тела Pendientes Luminaire за трпезарија ресторан, хотел светла
  • Неодамнешно

модерната Лустери Осветлување Лустерот тела Pendientes Luminaire за трпезарија ресторан, хотел светла

DEN 5196.00
DEN 6336.00

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Предупредува :
Осветленоста dimmable може да работи за кул бело и топло бела како што побарувачката !
1. Напон : AC220 V
2. Боја : бела или црна боја
3. Далечински контролер : само светлината dimmable вклучуваат далечински контролер
4. Извор на светлина тип : LED чип
5. Главните Материјали : хардвер+Акрил+Железо
6. боја tempreture : 3000-3500 K топло бела / 6000-6500 K кул бело
7. Е светилки вклучени : Да
Објектот големина на :
Дијаметар X Висина D540 H140mm 50w
Дијаметар X Висина D620 H150mm 80w
Дијаметар X Висина D900 H180mm 100w
1 Ние ви препорачуваме да користите Alipay која е безбедна и за нас. Плаќањето е објавен само за нас откако ќе
се потврдува дека стоката е примена.
2 прифаќаме само плаќања иако ЗАЧУВАМ,ве молиме confim со нас Ако барањето други начини на плаќање, како што се Paypal
/ TT банка / Western Union и така натаму.
3 Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
4 Плаќање треба да се заврши во рок од 7 дена,ве Молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате прашање за плаќање.
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO) .
2. Стоките ќе бидат испорачани во рок од 2-4 работни дена по уплатата примена. Ако сакате да ја смените превозот
адреса, ве молиме оставете белешка во пораката.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Ве молиме бидете сигурни дека ќе превозот адреса е точна Пред да ги купите,
ние не сме одговорни за погрешни или undeliverable адреса.
5. За испорачување непречено и брзо, ние може да брод предмети vis друг курир/превозникот,одлуката на нас е финалето.
На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
6. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува,
особено за време на сезона.
7. Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и
да се вратам за да што побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите!
8.Ако ви се исполнат некои проблеми во испорака, можете да се консултирате со нас и решени во легитимни.
9.Ние не сме одговорни за било несреќи, одложувања или други прашања кои се на одговорност
на превозот услуга и Било увоз наплатат се купувачите одговорност.
Со цел да се осигурате дека сте ја платиле бесплатно или помалку данок за увоз на стоки, ние ќе ги прогласи ПОДАРОК", со
пониска вредност. И овој пониска цена не се одрази на вкупната цена ќе се плаќа или треба да се плати.
1.12 месеци Гаранција. Купи со доверба (со исклучок на објектите оштетени и/или злоупотребени по приемот).Додатоци
доаѓаат со 3-месечен гарантен.Сите производи што се продаваат се со добар квалитет и под испитување пред тие да
се испраќаат надвор
2.Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (во оригиналното пакување, ако е можно).
Мора да посочуваат детали во пратката, НИЕ НЕ го ПОПРАВИ ИЛИ да го ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН рок на ГАРАНЦИЈА.
3.Ако објектот е неисправна на 1 месец, ние ќе рамо ЕДЕН НАЧИН товарни и праќаш замена по добивањето
се враќа.

Абажур Боја:
бела боја, црна боја
Големина:
Diameter54cm, Diameter62cm, Diameter90cm
Емитуваат Боја:
топло бела, кул бело, Осветленост dimmable
Тип На Објект:
Лустери
сертификација:
CQC,EMC,CCC,FCC,CE
Е Светилки Вклучени:
Yes
Тип На Прекинувач:
Далечинска Контрола
Напон:
220V
Заврши:
Железо
База Тип:
Оптоварување
Бренд Име:
nomsun
Гаранција:
1 година
Стил:
Модерна
Број На Модел На:
cl419
Сенка Ветер:
Надолу
Сенка Тип:
Shadeless
Тело Материјал:
Железо
Инсталација Тип:
Флеш Планината
Извор На Светлина:
LED Светилки
Карактеристики:
led бран лустери
Е dimmable:
Yes
Извор На Енергија:
AC