Модерната Лустерот осветлување luminaire светла Тела трпезарија ресторан lustres Приврзоци Лустери светилка
  • Неодамнешно

Модерната Лустерот осветлување luminaire светла Тела трпезарија ресторан lustres Приврзоци Лустери светилка

DEN 4330.00
DEN 5280.00

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Предупредува :
Осветленоста dimmable може да работи за кул бело и топло бела како што побарувачката !
1. Напон : AC220 V
2. Боја : бела боја
3. Далечински контролер : само светлината dimmable вклучуваат далечински контролер
4. Извор на светлина тип : LED чип
5. Главните Материјали : хардвер+Акрил+Железо
6. боја tempreture : 3000-3500 K топло бела / 6000-6500 K кул бело
7. Е светилки вклучени : Да
Објектот големина на :
Дијаметар X Висина D580 H100mm 65w
Дијаметар X Висина D740 H100mm 80w
Дијаметар X Висина D900 H100mm 100w
1 Ние ви препорачуваме да користите Alipay која е безбедна и за нас. Плаќањето е објавен само за нас откако ќе
се потврдува дека стоката е примена.
2 прифаќаме само плаќања иако ЗАЧУВАМ,ве молиме confim со нас Ако барањето други начини на плаќање, како што се Paypal
/ TT банка / Western Union и така натаму.
3 Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
4 Плаќање треба да се заврши во рок од 7 дена,ве Молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате прашање за плаќање.
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO) .
2. Стоките ќе бидат испорачани во рок од 2-4 работни дена по уплатата примена. Ако сакате да ја смените превозот
адреса, ве молиме оставете белешка во пораката.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Ве молиме бидете сигурни дека ќе превозот адреса е точна Пред да ги купите,
ние не сме одговорни за погрешни или undeliverable адреса.
5. За испорачување непречено и брзо, ние може да брод предмети vis друг курир/превозникот,одлуката на нас е финалето.
На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
6. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува,
особено за време на сезона.
7. Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и
да се вратам за да што побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите!
8.Ако ви се исполнат некои проблеми во испорака, можете да се консултирате со нас и решени во легитимни.
9.Ние не сме одговорни за било несреќи, одложувања или други прашања кои се на одговорност
на превозот услуга и Било увоз наплатат се купувачите одговорност.
Со цел да се осигурате дека сте ја платиле бесплатно или помалку данок за увоз на стоки, ние ќе ги прогласи ПОДАРОК", со
пониска вредност. И овој пониска цена не се одрази на вкупната цена ќе се плаќа или треба да се плати.
1.12 месеци Гаранција. Купи со доверба (со исклучок на објектите оштетени и/или злоупотребени по приемот).Додатоци
доаѓаат со 3-месечен гарантен.Сите производи што се продаваат се со добар квалитет и под испитување пред тие да
се испраќаат надвор
2.Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (во оригиналното пакување, ако е можно).
Мора да посочуваат детали во пратката, НИЕ НЕ го ПОПРАВИ ИЛИ да го ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН рок на ГАРАНЦИЈА.
3.Ако објектот е неисправна на 1 месец, ние ќе рамо ЕДЕН НАЧИН товарни и праќаш замена по добивањето
се враќа.

Абажур Боја:
Белата боја
Големина:
Diameter58cm, Diameter74cm, Diameter90cm
Емитуваат Боја:
топло бела, кул бело, Осветленост dimmable
Тип На Објект:
Лустери
сертификација:
ЕМК,CQC,CCC,FCC,CE
Е Светилки Вклучени:
Yes
Тип На Прекинувач:
Далечинска Контрола
Напон:
220V
Заврши:
Железо
База Тип:
Оптоварување
Бренд Име:
nomsun
Гаранција:
1 година
Стил:
Модерна
Сенка Ветер:
Надолу
Сенка Тип:
Shadeless
Тело Материјал:
Железо
Инсталација Тип:
Флеш Планината
Извор На Светлина:
LED Светилки
Карактеристики:
led бран лустери
Е dimmable:
Yes
Извор На Енергија:
AC
Број На Модел На:
CL391