Правоаголникот Бран Светилка Луксузни Модерни Кристал Лустерот Светлина Lustres Сала Cristal Светилка Дома Осветлување за Флеш Светла се Монтирани
  • Неодамнешно

Правоаголникот Бран Светилка Луксузни Модерни Кристал Лустерот Светлина Lustres Сала Cristal Светилка Дома Осветлување за Флеш Светла се Монтирани

DEN 24912.00
DEN 35588.64

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Правоаголникот Бран Светилка Луксузни Модерни Кристал Лустерот Светлина Lustres Сала Cristal Светилка Дома Осветлување за Флеш Светла се Монтирани
Категорија : Лустери за Таванот
Стил : Модерна, Прекрасни
Материјал : Стакло ,од не ' Рѓосувачки челик ,Метални
Големина на :
Должина 1000mm Ширина 400mm Висина 600mm
Сијалица : GU10
Сијалица Вклучени или Не : Луковици се вклучени
Соодветен Напон : 110 V-240 V
Боја : Хром
Инсталација Тип : Таванот
Основни Собранието е потребно.
Упатството е вклучена.
Гаранција : 3 години
Плаќање :
Ние прифаќаме сите плаќање начин поддржан од aliexpress како на пример кредитна картичка ,western union ,банкарски трансфер ,зачувам и така натаму
Превозот Политика :
1. Во светот превозот (Освен некои земји ) , ако припаѓа на земјата ние не сме испорака до ,pls контактирате директно да се консултира.
2 .Ние ќе одлучи превозот метод за сите БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ наредби. Ако ви треба одредена превозот метод, pls да ни оставите порака, кога ставање ред.
3.Pls бидете сигурни дека вашиот испорака адреса и телефонски број е точен , за Сите стоки ќе биде само предаден на превозот адреса ќе се обезбеди на aliexpress.
Политика На Враќање :
1. Ние не прифаќаме врати без никаква причина
2.Ако овој објект е во ваша сопственост за повеќе од 7 дена ,се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена.
3.Ако Постои било каков проблем на производот ,Pls известете нè веднаш кога постои било каков проблем на производот.Ние ќе ви дадат најдоброто решение како што ја имате, замена или рефундирање на дека.
Повратни информации :
1.Ние се стремиме да обезбеди висок квалитет на производи до сите наши секој клиент од целиот свет и се надевам дека сите вие сте добар шопинг искуство во нашата продавница.
2.Бидејќи вашиот добар фидбек е многу важно за нашето работење е развој .Срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации за нас.
3.Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми. Ви благодариме за вашиот разбере и вашата соработка.

Тип На Објект:
Лустери
Напон:
220V,110V
Сенка Ветер:
Надолу
сертификација:
CE,CCC
База Тип:
GU10
Број На Модел На:
MC81015
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Железо
Извор На Светлина:
Халоген Светилки
Бренд Име:
FGHGF
Сенка Тип:
Shadeless
Е dimmable:
No
Е Светилки Вклучени:
Yes
Заврши:
Полиран Хром
Стил:
Арт Деко
Гаранција:
3 Години
Инсталација Тип:
Semiflush Планината
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Карактеристики:
Правоаголна Форма Лустерот
Објектот:
Кристал Лустерот Светлина
Материјал:
Кристал ,Нерѓосувачки Челик ,Метални
База Тип:
GU10
Примена:
Дневна Соба, Трпезарија, Спална Соба, Ресторан
Напон:
110V to 240V
Големина:
L1000mm W400mm H600mm
is_customized:
Yes
Стил:
Кристал Таванот Светлина
Карактеристики:
сјај de cristal
боја:
исто како слика