Armiyo .25Cal 6.5 mm Бронза Жица за Чистење Ловечка Пушка Пиштол Барел Четка за Чистење Алатка, Завртка Тема Големина 8-32
  • Неодамнешно

Armiyo .25Cal 6.5 mm Бронза Жица за Чистење Ловечка Пушка Пиштол Барел Четка за Чистење Алатка, Завртка Тема Големина 8-32

DEN 180.00
DEN 191.52

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


- Одговара : .25 Cal, 6.5 mm
- Материјал : Бронзени Жица
- Дијаметар од Бронза Наежвам : За 7.2 mm
- Бронза Наежвам Должина : Околу 40mm
- Завршен Должина : Околу 70mm
- Завртка Тема : 8-32 (3.83 мм - 3.98 mm)
- Четка Тема : 8-32 Машки Навој - Влечење Јаже Адаптер Тема : 8-32 Женски Навој
- 3 Четки заедно во пакување кутија
- Влечење Јаже Опционален Според ваш Избор(Влечење Јаже Должина : 100mm)
- Почиста може да се мијат и се користи. - Бронза Четка или Брисеви Четка може да биде Независна замена. - Влечење Прашка може да се рециклираат и издржливи. - Мали димензии, лесно да се носат. - Користете Armiyo Четка може да ви помогне да заштедите повеќе трошоци, плати помалку, да добие повеќе.
Наскоро..

Бренд Име:
ARMIYO
Број На Модел На:
.25Cal 6.5 mm
Материјал:
бронза жица
Дијаметар од Бронза Наежвам:
За 7.2 mm
Бронза Наежвам Должина:
ЗА 40MM
Завршен Должина:
за 70mm
завртка нишка:
8-32