Мотор Прилагодливи Агол Алуминиум Лиценца Број Плоча Држач Заградата За suzuki hayabusa gsx1300r gsx650f (превод) sv650/s dl
  • Неодамнешно

Мотор Прилагодливи Агол Алуминиум Лиценца Број Плоча Држач Заградата За suzuki hayabusa gsx1300r gsx650f (превод) sv650/s dl

DEN 1596.00
DEN 1679.52

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Тема : Состојба : 100% Сосема Нов Кол : Еден СЕТ Материјал : CNC Елоксирани Алуминиумски Бои : Сива, Сина, Црвена Супериорен квалитет и лесно да се инсталира Мал, Компактен Дизајн. Високо За Прилагодливост. Fitment : Универзален Мотор За Kawasaki Хонда, Јамаха Suzuki Ducati .. Пакетот Вклучува : едно парче мотоцикл табличка носителот answer : ___________________________ Note : Ние сме обезбедување на големо, ако имате потреба од тоа, ве молиме контактирајте со нас за да се добие lastest цена. Ве молиме бидете сигурни дека овој дел одговара за вашиот мотор пред правење на нарачка. Ве молиме љубезно ве молиме да ни даде на 5-ѕвезда повратни информации по добивањето на вашиот производ.

Објектот Тежина:
0g
Бренд Име:
ZRIHE
Име На Модел:
FT-PH-003
Објектот Висина:
0inch
Специјални Функции:
мотоцикл табличка
Тип На Објект:
Јажиња & Кабли
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Материјал Тип:
CNC алуминиум
is_coustomized:
Yes
Материјал:
CNC алуминиум
Бои:
црвено/сино/сива/сребрена/gold/црна