Мотоцикл Спојки Кочница Показател За KTM RC8 /R 2009- 1290 Супер Војводата R/GT 2014- 990 SuperDuke 2005-2012 690 Војводата 2008-2011
  • Неодамнешно

Мотоцикл Спојки Кочница Показател За KTM RC8 /R 2009- 1290 Супер Војводата R/GT 2014- 990 SuperDuke 2005-2012 690 Војводата 2008-2011

DEN 1550.00
DEN 1631.52

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Функција :
Состојба : 100% сосема нов
Количина : еден пар
Бои : црна/портокал/сино.
Fitment : Универзална војводата Сите Години За Dirt bike KTM DUKE 125 200 390 ВОЈВОДАТА 2013-2015 ..
Пакетот Вклучува : Еден пар на мотоцикл кочница спојки држела
Answer : ___________________________ Note :
Имаме diffrent боја за избор,ако сакате други бои, ве молиме да дадете некоја порака кога ќе се направи ред.
Ние сме обезбедување на големо, ако ви треба големо ве молиме контактирајте со нас за да добиете најновите цена.
Ве молиме да се осигурате ова делови погодни за вашиот мотор пред наддавање .

боја:
Портокал
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Име На Модел:
LS-003
Бренд Име:
ZRIHE
Објектот Висина:
0inch
Материјал Тип:
Алуминиум легура
Објектот Тежина:
0kg
Тип На Објект:
Јажиња & Кабли
Објектот Дијаметар:
0inch
Специјални Функции:
мотоцикл кочница спојки држела
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Објектот Боја:
Црна
Функција:
виткање&прилагодливи мотоцикл кочница спојки држела
Употреба:
Кочница Спојки Држела
Бои:
црна/зелена/црвен/портокал/сребрена/сино/златниот/титаниум
1:
cnc алуминиум легура