8pcs/многу 98*12mm Розова боја Стоматолошки ПММА блокови Направени во Кина, Стоматолошка Лабораторија Материјал Стоматолошки Cad Cam Розова ПММА Дискови Блокови
  • Неодамнешно

8pcs/многу 98*12mm Розова боја Стоматолошки ПММА блокови Направени во Кина, Стоматолошка Лабораторија Материјал Стоматолошки Cad Cam Розова ПММА Дискови Блокови

DEN 4582.00
DEN 4874.40

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


8pcs/многу 98*12mm Розова боја Стоматолошки ПММА блокови Направени во Кина, Стоматолошка Лабораторија Материјал Стоматолошки Cad Cam Розова ПММА Дискови Блокови
нг Бесплатен Превозот Бесплатен Превозот со Висок Квалитет со Висок Квалитет 98 *22mm /25мм
Производ Карактеристики
1) Има совршена боја слична на забите
2) Одлични biocompatibility
3) Направени преку висока температура, висок притисок
4) Добра wearability
4) Розова Боја
Производ Specifiaction
Производ Карактеристики
Vickers цврстина : 26,60 ХВ.
Flexural сила : 114 MPa.
E-Модул : 2771 MPa.
Остаток на мономер
Дијаметар : 98 mm.
Дебелина : 12 mm
Пакетот Вклучува :
8 Pieces/многу OD98*12mm

Број На Модел На:
WP12
Големина:
98*12mm
Лажни Eyelash Занает:
Машина Направени
Бренд Име:
БРИТАНИЈА СЕ ГРИЖИ
Материјал:
ПММА
боја:
Пинк
Примена:
Протеза Temperary Круна
Тип:
Пинк ПММА