2500ml Дигитални ултразвукови почиста за Очила, накит хардверски уред за чистење CD-4820 ултразвукови почиста за стоматолошка клиника
  • Неодамнешно

2500ml Дигитални ултразвукови почиста за Очила, накит хардверски уред за чистење CD-4820 ултразвукови почиста за стоматолошка клиника

DEN 5052.00
DEN 5317.92

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


ЦД-4820 2500ml Дигитални ултразвукови почиста Очила, накит хардверски уред за чистење
Врвен квалитет со целосна сертификација
Меѓународни познатиот бренд соработка
Време на испорака
Ние брод на сите нарачки во рок од 72 часа по вашата исплата заврши. Како и за што постојат повеќе производи на нашиот магацин, па кога ќе се сретнат со некои производи кои се надвор од акциите откако ќе поставите цел, едноставно, не грижете се, ние ќе ве информира за прв пат. Се надеваме дека ќе може да се разбере, благодарам, драги.
Клиентот е Полно име и Адреса
Почитувани клиенти, ве молиме да не информирате вашиот целосно точен назив и адреса, во случај на пакет е вратени. Ако пакетот бидат вратени бидејќи вие ме напушти погрешна адреса, ние не се одговорни за тоа.
Царински Даноци
Ние не обврзуваат на Царина, и не се одговорни доколку пакетот е блокиран на Царината.
Оддалечена Област
При изборот на курирската служба DHL/Федекс, ние ќ проверете дали вашата адреса за е Оддалечена Област. Јас f тоа е, Оддалечена Област на Плаќање е потребно да се наплаќа.
Превозот метод
Понекогаш ние ќе го промени превозот начин и да го изберете најсоодветниот за транспорт метод за вас, но транспорт време е иста, и се уште имаат следење на информации онлајн. Ќе сакате да се разбере, ви благодариме!
Важно Потсетник
1 ве Молиме да се отвори картон кога ќе го примите пакетот и проверете дали стоката е во добра состојба пред курир испорака лисја.
2 Ако стоката се во добра состојба, ве молиме пријавете го тоа.
3 Ако стоката се скршени ве молиме да ги фотографија и одбиваат да ги потпишат.
Инаку, ние ќе се во можност да одговорен за оштетување или кршење.
5 Ѕвезди Повратни Информации
Ако сте задоволни со нашите производи & servicer , pls се земе една минута за да ни остави позитивен фидбек " 5 звезди ", тоа е нашиот предлог да се направи подобро за вас , а ние со задоволство ќе да го стори истото за вас.

Големина:
2500ml
Лажни Eyelash Занает:
Машина Направени
Бренд Име:
БРИТАНИЈА СЕ ГРИЖИ
Број На Модел На:
ЦД-4820
Материјал:
Нерѓосувачки Челик + Пластика
моќност:
160W
Напојување:
220/110V 50/60HZ
Резервоарот Материјал:
Не ' рѓосувачки челик 304
Капацитет:
2500ML
Тип:
Ултразвукови Почиста