XUNZHE Домашна употреба Боја 300 Пара на Лепак на Куки и Авто-Стап Циклуси Леплива Најлон Точка водоотпорен Лепак fastener лента за
  • Неодамнешно

XUNZHE Домашна употреба Боја 300 Пара на Лепак на Куки и Авто-Стап Циклуси Леплива Најлон Точка водоотпорен Лепак fastener лента за

DEN 220.00
DEN 239.52

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Домашна употреба Боја 300 Пара на Лепак на Куки и Авто-Стап Циклуси Леплива Најлон Точка водоотпорен Лепак fastener лента за
материјали : најлон дијаметар : 10 mm, 15 mm, 20 мм,25мм Карактеристики : Тоа има силно лепило на грбот на двете страни Вклучување Програма : 300 пара (300 куки + 300 прстени) Апликации : завеси, производи од хартија, пластика, стакло, кожа, метал и други површини се изедначи на објекти, тоа е водоотпорен, силна вискозитет, анти-адхезија и така натаму. лесен и брз, а солза може да биде. Превоз : Ние испрати во Кина, Воздухот Mail во рок од 1-3 дена, ако ние се сретне со викенд, ние ќе го организира првиот превозот и испраќање веднаш на работа на време. време на испорака : САД 10-20 дена земјите на ЕУ и Азија countries15-25 работни дена Русија и во соседните земји 25-55 работни дена Јужна Америка 25-45 работни дена. Други земји : со 25-35 работни дена. Се враќа : Ние нудиме БЕСПЛАТНО 7 ДЕНА ГАРАНЦИЈА за оваа точка и ние нудиме една замена или враќање на парите, но сите превозот назад трошоци е одговорност на купувачот. ве молиме имајте во предвид : 1. Ние не вклучува било каква штета предмети по употреба на или како резултат на оштетувања од вода, 2. Целосна наплата веднаш ќе биде дадена доколку стоката се врати во нивната оригинална состојба во рок од 7 дена да ни даде стол. Друга Политика : * Ние не сме одговорни за било обичај давачки или увозни давачки. * Сите пораки ќе се одговори во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме да ги испратите назад вашата e-mail и ние ќе ви одговори што е можно поскоро. * Купувачи Само Сериозни! Само ако вие се согласувате да било услови. повратна информација : Од вашите повратни информации е многу важно за нас, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации до нас ако не сте задоволни со нашите производи и услуги. Ние ќе им даде позитивни повратни информации за вас, премногу. Ви благодарам многу! Ако има било какви проблеми во вашата нарачка, ве молиме ни e-mail пред да го испратите вашиот преглед. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот за вас. Вашето задоволство е наша најголема сила. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогнеме! Уживајте во вашата шопинг и да имаат добар време во нашата продавница! : -)

боја:
Големина:
10mm,15mm,20mm,25mm
Функција:
Еластична,Самолепливи,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
јамка лента
Употреба:
Облека,Чевли,Кеси
Обликот:
Dot
Материјал:
Полиестер / Најлон
Име:
самолепливи кука и прстен.
Материјал:
најлон, полиестер смеса.
боја:
црвена, жолта, сина, зелена, бела, црна.
Употреба:
самолепливи во грашок
Use1:
селотејп за бања
Use2:
најлон копчето
Use3:
Најлон кука и јамка
Use4:
маскирна лента
Use5:
fastener лента
Use6:
кука и јамка fastener