Нови и Оригинални За Нико БОЛЕСТ ЗУМ, NIKKOR ЕД 80-200mm F2.8D TRIPOD ШТЕКЕР ЕДИНИЦА 80-200 1B999-857-1 Леќи на Камерата Поправка Дел
  • Неодамнешно

Нови и Оригинални За Нико БОЛЕСТ ЗУМ, NIKKOR ЕД 80-200mm F2.8D TRIPOD ШТЕКЕР ЕДИНИЦА 80-200 1B999-857-1 Леќи на Камерата Поправка Дел

DEN 4560.00

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Нови и Оригинални За Нико БОЛЕСТ ЗУМ, NIKKOR ЕД 80-200mm F2.8 D TRIPOD ШТЕКЕР ЕДИНИЦА 80-200 1 B999-857-1 Леќи на Камерата Поправка Дел
Почитувани клиентот
Стара нова продавница декорација, нови оригинални делови на полиците, добредојде на нови и стари клиенти да ја нашата продавница! Продавница секогаш инсистира на интегритетот менаџмент, тенка профит да го продаде, гаранција за квалитет! Ви посакувам на сите просперитетна бизнис! Најдобри желби за вас! Ние ќе ви се исполнат што е можно, како продавница за надградба на полица. За повеќе SLR камера додатоци, ве молиме додадете мојот skype. Ви благодарам многу! Почитувани Купувачот, нашата компанија се specilized во продажба SLR и леќа поправка делови, но исто така да купите друга кина стоката, ако треба , нашите контакт информации како што следува : We Chat : 18620377208 SKYPE : chinasns2013 QQ : 961507225

Пакет:
Yes
Број На Модел На:
80-200mm
Компатибилен Камера Стил:
DSLRs
Бренд Име:
HAGEZA
Компатибилен Бренд:
за Нико