2018 Сосема Нов Комбинација Мрежа Фитнес Панталони Leggings Кожата Хулахопки Мажите Еластична Компресија Дише Брзо Сува Тесни Панталони
  • Неодамнешно

2018 Сосема Нов Комбинација Мрежа Фитнес Панталони Leggings Кожата Хулахопки Мажите Еластична Компресија Дише Брзо Сува Тесни Панталони

DEN 367.00
DEN 719.52

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

*За Објект : Име : 2018 Сосема Нов Комбинација Мрежа Фитнес Панталони Leggings Кожата Хулахопки Големина : Азија големина S-XXL Боја : 2 бои Материјал : Полиестер, spandex Тип : Компресија на Пристигнување : 2018 Функција : Дише, Брз сува, компресија на Големо : Поддршка, Фабрика derect продажба
*За Пакет : Компресија Панталони*1 Парче Случаен мал подарок
Купувачот мора да го прочитате : 1. Долго внатрешни превозот е под влијание на многу неочекувани работи - за да се Регистрирате Пост Mail /Aliexpress Превозот, ако производите не пристигне во 60 дена , - за Обичните Мал Пакет(поголемиот дел е бесплатен превозот),ако производите не пристигне во 80-90days , ве Молиме ги споделите со нас да се прошири на заштита на време или наплата. 2. Русија/Украина Купувачот - Бидејќи на руската/Украина политика , ве молиме потврдете го вашето име и презиме . 3. Боја - Прикажување и светлина на пука ќе влијае на бојата на производи, слики за повикување само, предмет на нашите достапните производи. 4. Царински Даноци - Да се избегне високите даноци , сите наши производи ќе ги прогласи вредност пониска од освен голема количина цел. 5. Ние ќе бидеме благодарни ако можете да ни даде сугестии за подобрување на нашите зедницата и производи. 6. Кога се прима,ве молиме :

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Целосна Должина
Пол:
Мажи
Пред Стил:
Станот
Стил:
Гроздобер
Дебелина:
Лесен
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Одговара Тип:
Слаби
Панталона Стил:
Leggings
Половината Тип:
Средината
Ткаенина Тип:
Џерси
Број На Модел На:
JJQYJK006
Должина:
Full Length
Материјал:
Полиестер,Spandex
Половината Големина(во инчи):
2.6-3.2
Бренд Име:
KHADGAR
Декорација:
Spliced
Име:
2018 Сосема Нов Комбинација Мрежа Фитнес Панталони Leggings Кожата Хулахопки
Големина:
Asian Size S-XXL
боја:
2 бои
Пол:
Машки
пристигнување:
2018 пролет
Стил:
фитнес панталони
Функција:
Дише, Брз Сува, Компресија
оригиналниот:
Кина
Трговија на големо:
Yes
Dropshipping:
Поддршка