топла продажба Модерна 3W LED Плоштадот Ѕид Светилка Алуминиум AC85-265V 110V 220V Светилки за Осветлување за Спалната соба КТВ Позадина Светлина
  • Неодамнешно

топла продажба Модерна 3W LED Плоштадот Ѕид Светилка Алуминиум AC85-265V 110V 220V Светилки за Осветлување за Спалната соба КТВ Позадина Светлина

DEN 847.00
DEN 847.20

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Почитувани купувачот Ако се погледне во продавница производ Пред да плаќаат, најдобро е да стапите во контакт со мене, Бидејќи јас треба да ја потврдите вашата цел во детали, вклучувајќи детали за производот, превозот адреса, потребната логистика. Најчесто се користи мобилен телефон, Што е СТАН. И да бидат способни да се задржи во допир, а потоа се испраќаат пред јас ќе ви даде потврда цел, ако цел промени можам да контактира со вас во времето. Па јас може да се стави на повеќето точни производ со најсоодветниот логистика испратени на вашата страна. Ви даде најдобар шопинг. вашиот најдобар пријател
3 W Алуминиум Триаголник led ѕид светилка AC85-265 V висока моќност предводена Современ Дом осветлување внатрешна и надворешна декорација светлина
Топло забелешка : боја на каросеријата е сребро како слика, емитуваат боја е достапен за Црвено/жолта/Зелена/блу/Бела/топло бела/розова/виолетова,
Име на производ : LED Ѕид Светилка моќ : 3 Watt извор на Светлина : 1pcs Epistar LED Чипови, Висока Моќност ЛЕР Емитуваат боја : Црвена/Жолта/Зелена/Блу/ Бела /Топло бела/виолетова Боја температура : 2700-3500 K (Топло Бела) ;5000-6500 K (Бела) Излез Прозрачна : 90-100lm/W Влезен напон : 85-265 V AC 50/60 Hz Школка материјал : Алуминиум боја на каросеријата : Sliver Зрак агол : 120degrees животен век : > 50.000 часа Гаранција : 2 години Сертификација : CE & Ro HS Димензии : 60mm * 75mm *60mm Пакет вклучуваат : 1pcs led светилка ѕид
Функција :
Исклучително ниска потрошувачка на енергија Без УВ или IR зрачење, Многу малку топлина Исклучително долг живот, >50,000 час животен век. Екстремно висок сјај Компактен и робустен изградба, лесна инсталација
Нашата продавница други топла продажба на производи,се надевам дека ќе ви се допадне нив
1 Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2 Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
8. Испорака Методи :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена. Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање.

Абажур Боја:
Сребро затворен, Црна затворен, Сребро отворено, Црна отворено
Wattage:
3w
Температура На Боја:
Топло бела, Бела
Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
Стил:
Модерна
Сенка Ветер:
До & Долу
Гаранција:
2 години
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Напон:
90-260V
Примена:
Foyer
Техника:
обложено
Тело Материјал:
Алуминиум
Извор На Енергија:
AC
Употреба:
празник
Карактеристики:
Заштеда на енергија , Висока осветленост декорација светлина
Бренд Име:
HOLLKI
Сенка Тип:
Shadeless
Извор На Светлина:
LED Светилки
Осветлување Област:
3-метри 5square
Е dimmable:
No
Е Светилки Вклучени:
Yes
Материјал:
Алуминиум
Боја На Каросеријата:
Светло Сива
Број На Модел На:
W5417
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Број на извори на светлина:
1
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Wattage:
3W
Влезен Напон:
AC85-265V
Прозрачна:
90-100lm/w
Емитуваат Боја:
Бела,Топло Бела
Примена:
Дневна Соба, Трпезарија, Кујна, Студија
Извор На Светлина:
1
IP-Класа:
IP44
Боја На Каросеријата:
сребрена,црна
Гаранција:
2 години
превозот:
Бесплатен превозот