5PCS 50CM DC12V LED Лента светлина 7020 Со PC покритие 5730 LED Цврсти светлина 7020 LED хард лента Кабинет Светлина Ѕид Светлина
  • Неодамнешно

5PCS 50CM DC12V LED Лента светлина 7020 Со PC покритие 5730 LED Цврсти светлина 7020 LED хард лента Кабинет Светлина Ѕид Светлина

DEN 557.00
DEN 586.08

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


SMD 7020 Тешко Цврсти Бар светлина 36 LEDs/50cm со Транспарентни или Млечно покрие LED лента светлина 7020 Ладно бела/бела/топло бела Опис на Производот LED Лента на светлина, 36pcs SMD7020 50cm, DC12 V SMD : 5630 Напон : 12 V Должина : 50cm Ширина : 12mm LED : 36pcs/0,5 метар Боја : бела/топло бела покривка : Транспарентни или Млечно Ако ви треба други должини; ве молиме контактирајте со нас! Ви благодариме! Answer : ___________________________ Note : Таму ќе Постои Напон Капка ,па потрошувачката на енергија ќе бидат различни. Карактеристики 1.лесно да се инсталира; 2.погоден за DIY; сопствени собранието; или директна употреба 3.висока осветленост 4.Група од три светла, може да се намали од 5.Фабриката за директна продажба; добредојдовте прилагодено должина! Типични Апликации Кабинетот/Накит осветлување, Архитектонски декоративни осветлување, Граница/контурата осветлување, Walkway осветлување/Скалила акцент осветлување Чове осветлување/Оглас Светлина Кутија, Backlighting за signage писма/Channel писмо осветлување Брод од 1 да 2 дена 5pcs * 50cm SMD7020 LED Лента на светлина со PC покрива Овој пакет не вклучува адаптер
1. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
1. Објектот ќе биде испратен од страна на Регистрирани Воздух mail од Кина или курир, или приватна линија. Ние ќе се обезбеди следење на број ПОБРЗО.
Сите парцели имаат следење на број.
Подолу 2 KG е бесплатен превозот преку China_Air-Mail во стандардно. Ако ви треба итно, pls изберете друг превозник.
2. Повеќето нарачки се испраќаат надвор во рок од 1-2 работни дена по приемот на плаќање. Понекогаш, предмети може да биде предаден во рок од 3-7 дена по потврди за плаќање.
Секој производ ќе бидат тестирани во 100% пред породувањето.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Ве молиме БИДЕТЕ СИГУРНИ дека вашите податоци се точни и ажурни.
4. Ве молиме да се свесни дека за време на испорака може да биде подолго ако предмети да бидат проверени од страна на царинската управа.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Исто така можете да добиете на следење на информациите од официјалната веб-страница.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Ако пакетот е вратен од страна на товар прашање, купувачот ќе биде обвинет за враќање превозот и reshipping такса, или ние ќе ewfund оригиналниот износ се одзема од се врати превозот цена.
1. Ќе има 7 дена да ни се јавите за да се направи замена или да се вратат и 14 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА.

Емитуваат Боја:
Бела, Топло Бела
боја:
Млечниот опфаќа, Јасно ги опфаќа
Тип На Објект:
LED Светилки
Led Сијалица Тип:
Цевка
Моќ Толеранција:
4%
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Бренд Име:
kingsbond
LED Чип Модел:
7020
Зрак Агол(°):
180°
Прозрачна Флукс:
250 - 499 Lumens
База Тип:
Оптоварување
Обликот:
Бар
Број на LED Чип:
Други
Напон:
DC12V
Просечен Живот (часот):
15000
LED Чип Бренд:
Epistar
Повод:
дневна соба
Температура На Боја:
Природата Бела(3500-5500K)
Должина:
50cm