КОЧАН LED Светилка Чип 5W 20W 30W 50W 220V Текст Smart IC Возачот Одговара За DIY LED Floodlight центарот на Вниманието Ладно/Топло Бела
  • Неодамнешно

КОЧАН LED Светилка Чип 5W 20W 30W 50W 220V Текст Smart IC Возачот Одговара За DIY LED Floodlight центарот на Вниманието Ладно/Топло Бела

DEN 37.00
DEN 53.76

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Функција : не треба напојување,220 V текст со Smart IC
Опис На Производот :
Моќност : 5 W 20 W30 W 50 W
Напон : AC220-240 V(220 V 230 V 240 V)
Led Чип Модел : КОЧАН Smart IC Чип
Боја Рендерирање Индекс : Ra80
Температура на бојата : Ладна Бела 6000-6500 K,Топло Бела 2800-3200 K
Зрак агол : 120 степен
Животниот век : 30,000 часа
Домување материјал : Алуминиум

Емитуваат Боја:
30W, 50W, 20W
боја:
Бела, Топло Бела
Тип На Објект:
LED Светилки
Обликот:
Свет
сертификација:
CE,RoHS
Led Сијалица Тип:
Меур Топката Сијалица
Повод:
Градина
Просечен Живот (часот):
50000
Напон:
220v
Бренд Име:
YB Yiba
LED Чип Модел:
Висока моќност 1W
Број на LED Чип:
Други
Моќ Толеранција:
1%
LED Чип Бренд:
Epistar
Прозрачна Флукс:
1000 - 1999 Lumens
Зрак Агол(°):
120°
Температура На Боја:
Топло Бела (2700-3500K)
Должина:
60x40mm