Преносни Рака Моќни LED Светилка КРИ XML Факел Zoomable linternas Блиц Светлина Џеб LED Светилка За Лов на Црно
  • Неодамнешно

Преносни Рака Моќни LED Светилка КРИ XML Факел Zoomable linternas Блиц Светлина Џеб LED Светилка За Лов на Црно

DEN 144.00
DEN 261.60

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Спецификации :
Тип На :
Тип Б :
Тип Ц :
Тип D :
Тип E :

Тип На Објект:
Рефлектори
сертификација:
УЛ,CE,RoHS,EMC,PSE,ССА,CCC
Бренд Име:
POCKETMAN
Поддршка Dimmer:
2-4 датотеки
Тип На Батерија:
18650,АА,14500,ААА
Префрлете Го Режимот:
Висок/Среден/Низок
Функција:
Само За Одбрана,Тешко Светлина,Шок Отпорни
Извор На Светлина:
LED Светилки
Фокусна Должина:
прилагодлив
полнач:
Батерија
боја:
Црна,Бела
Водоотпорен:
Yes
Wattage:
6w
Осветлување Растојание:
> 500 метри
Број На Модел На:
Рефлектори
Тело Материјал:
Алуминиум легура
Лумен:
2000 година
Зум:
Yes
Тип На Светилка:
Секојдневно преносни Камп на нога Ноќ возење оди на риболов Само возење патување
Модел на LED Монистра:
п5 t6
Фокусна Должина:
прилагодлив
Место на Потекло:
Кина
Континуиран осветлување време:
5-10 часа
Време на полнење:
5 часа
Услуга Живот:
100000 часа
Производ клучни зборот 1:
LED Светилка
Производ клучни збор 2:
фенерче
Производ клучни збор 3:
linternas
Производ клучни збор 4:
linterna led светилка
Пад на превозот:
прифатете