11pcs Стил се Прилагоди на Цртање Запирка Линија Директно француски Крива Шиење Владетел Комплет Занает Leathercraft Алатка Поставува Рака Занает Објект
  • Неодамнешно

11pcs Стил се Прилагоди на Цртање Запирка Линија Директно француски Крива Шиење Владетел Комплет Занает Leathercraft Алатка Поставува Рака Занает Објект

DEN 882.00
DEN 1192.32

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


11pcs Стил се Прилагоди на Цртање Запирка Линија Директно француски Крива Шиење Владетел Комплет Занает Leathercraft Алатка Поставува Рака Занает Објект
11pcs Стил се Прилагоди на Цртање Запирка Линија Директно француски Крива Шиење Владетел Комплет Опис : 100% сосема нов и висок квалитет се Јасни, точни и флексибилни. Издржливи во употреба. Линија детално и јасно, висока точност, е идеална алатка за прирачник за сечење плоча на одлуки. Широко се користи, погоден за цртање, сечење, плоча и други облека дизајн. Апликации : цртање, облека Спецификации : Материјал : Пластични Боја : како на сликата покажува Количеството : 1set(11pcs) Забелешка : Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен Нема мало пакет. Ве молиме овозможи 1-2cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 1set(11pcs) x Владетел(други додатоци демо на сликата не е вклучена.)

Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
Француски Крива Шиење Владетел
Бренд Име:
OOTDTY
Количина:
1set(11pcs)