24Pcs Сјајна Лажни Ноктите Светло Розова Слатка Нога Нокти Macaron Ноктите Целосно Покривање на Ноктите Совети Нокти Производи 198t
  • Неодамнешно

24Pcs Сјајна Лажни Ноктите Светло Розова Слатка Нога Нокти Macaron Ноктите Целосно Покривање на Ноктите Совети Нокти Производи 198t

DEN 43.00
DEN 56.64

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


24 Pcs Сјајна Лажни Ноктите Светло Розова Слатка Нога Нокти Macaron Ноктите Целосно Покривање на Ноктите Совети Нокти Производи 198t
Опис На Производот Детали :
1 производ = 24pcs ноктите, Без лепак вклучени
100% Сосема нов и висок квалитет.
Убава бонбони боја на ноктите , се вклопи во било каде да се носат.
ние имаме многу стил за да изберете, plz проверите на нашата продавницата за повеќе!

Тип На Објект:
Лажни Нокти
Тип:
Целосна Помине Совети
Ноктите Ширина:
6MM-16MM
Примена:
Пети
Количина:
24pcs ноктите
Број На Модел На:
на доградба на акрилни нокти совети
Големина:
Press On Nail
Должина На Ноктите:
5.8 мм-16.6 mm
Бренд Име:
QPKUO
Материјал:
Акрилик