GZEELE Нов Лаптоп, ЛЦД Пред Рамки Покритие За HP Elitebook 8440P 8440 СТР 8440W LED Екран Покрие Пред Рамка 599224-001 594757-001
  • Неодамнешно

GZEELE Нов Лаптоп, ЛЦД Пред Рамки Покритие За HP Elitebook 8440P 8440 СТР 8440W LED Екран Покрие Пред Рамка 599224-001 594757-001

DEN 1251.00
DEN 1583.52

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Гаранција : 3 месец(s) Состојба : НОВА Напомена : ве Молиме проверете слики и опис внимателно. Ќе добиете она што го гледате! За специјални производи, ќе треба да се покаже вашите барања кога се плати за цел, како што се бои, големина, вредноста на декларацијата итн. Или ние ќе ги испрати случајно кога исполнувањето на оваа грижи.

Бренд Име:
GZEELE
Пакет:
Yes
Стил:
Fasion
Број На Модел На:
8440P
Пол:
Унисекс
Стил:
Лаптоп Случаи
Тип:
Лаптоп Го Замените Поклопецот
Затворање Тип:
Не Патент
Применливи модели:
-
Материјал:
Како што е прикажано
Шаблон Тип:
Како што е прикажано