JIGU лаптоп батеријата TPN-Q113 TPN-Q114 HSTNN-YB4D VK04 VOLKS За HP М4 14 Серија 15-1000 15-B123nr 14-B100 15-B100 СЕРИЈА
  • Неодамнешно

JIGU лаптоп батеријата TPN-Q113 TPN-Q114 HSTNN-YB4D VK04 VOLKS За HP М4 14 Серија 15-1000 15-B123nr 14-B100 15-B100 СЕРИЈА

DEN 1079.04

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Ве молиме да се осигурате производ(и) кои ви се случува да се купи одговара на марка, модел и дел број на вашиот уред, HSTNN-YB4 D лаптоп батерии може да го замени следните дел број : За HP 694864-851 HSTNN-YB4 M TPN-Q115 695192-001 TPN-Q113 TPN-Q116 8947864-851 TPN-Q114 VK04 H4 Q45 AA HSTNN-YB4 D VOLKS HSTNN-DB4 D HSTNN-YB4 D лаптоп батеријата е компатибилна со следниве модели : За HP За HP Chromebook 15-B130eb 15-B000 EM 14-C010 US 15-B130sc 15-B000 ES 14-x010nr 15-B130sw 15-b000et За Павилјон 15-B131el 15-b000ev 14-ak010nr 15-B132es 15-b000sh 14 Серија 15-B133es 15-B000 SM 14-B004 TX 15-B135ea 15-B000 SQ 14-B005 TX 15-B135sa 15-B000 SS 14-B006 TX 15-B135sb 15-b001ee 14-B024 AU 15-B135tx 15-b001eia 14-B024 TX 15-B136tx 15-B001 EM 14-B025 AU 15-B137ss 15-b001eo 14-B025 TX 15-B137tu 15-B001 EU 14-B025 TX(C8 B69 PA) 15-B138tu 15-b001ev 14-B131 TU 15-b143cl 15-b002ej CHROMEBOOK 14-B000 15-B146ea 15-b002ek CHROMEBOOK 14-B099 15-B146sa 15-B002 EM М4 15-B147ef 15-B002 EQ М4-1008 TX(D9 H30 PA) 15-B148ef 15-b002ev М4-1018 TX 15-B150sf 15-B002 SQ М4-1019 TX 15-B150sg 15-B002 SX За Павилјон Sleekbook 15-B150sj 15-b002tu 14 Серија 15-B150so 15-b002tx 14-b023tx 14-n064tx(F3 Z52 PA) 15-B028 SL 14-B113 AU 15-b195sa 15-B100 SJ 14-B114 AU 15-n010sg 15-B100 SL 14-B114 SS 15 Z-B000 CTO Sleekbook 15-B100 SM 14-B116 AU За Павилјон Ultrabook 15-B100 SQ 14-B150 EJ 14-B100 СЕРИЈА 15-B102 ED 14-B164 LA 15-B100 СЕРИЈА 15-B102 SS 14-B172 ED 15-b103sg 15-B102 TU 14z-b000 15-b104eo 15-B103 AU 14 Z-B100 CTO 15-b174eg 15-B103 EL 15-1000 За Павилјон SLEEKBOOK 14-B106 AU 15-B103 EV 15-2099 15-B109 EL 15-B104 SP 15-B123nr 15-B113 TU 15-B105 SQ

Пакет:
Yes
Бренд Име:
JIGU
Број На Модел На:
HSTNN-YB4D VK04
Батеријата Напон:
14.4 V/V 14.8
Компатибилен Бренд:
HP
Тип:
Li-Ion
Гаранција:
2 години
Батеријата Боја:
Црна
Батеријата клетки:
8cells Гранд Нов
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)
Клеточно ниво:
Одделение Мобилен
Уверение:
CE,FCC, RHOS
Состојба:
Сосема Нов, работи како Вистински Делови, 100% Компатибилен ОЕМ
is_customized:
Yes