3PCS/многу Мек Сунѓер Глави децата да играат Пена Снимање Arrowhead Игра Пракса Broadhead Совети за Стрелаштво КС Снимање
  • Неодамнешно

3PCS/многу Мек Сунѓер Глави децата да играат Пена Снимање Arrowhead Игра Пракса Broadhead Совети за Стрелаштво КС Снимање

DEN 317.00
DEN 422.40

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Опис :
Име : Arrowhead
Материјал : сунѓерот
Боја : Црна
димензии : должина 11cm широк 5.5 cm висока 5.5 cm
Тежина : 22g
Пакетот Вклучува :
12x Глави
Испорака
1. Ве молиме бидете сигурни дека превозот адреса е потврдена адреса.
2. Ние ќе ја процесира вашата нарачка ПОБРЗО по плаќањето е потврдено од страна на Aliexpress. (Во рок од 24 часа)
3. Ние ќе се обезбеди следење на број .
4. Вашата исплата не вклучува Обичај должност.
Плаќање
Можете да платите со користење на Moneybookers, Виза, Мастеркард и банкарски трансфер. Можете исто така да платите со изберете дебитни картички, вклучувајќи Маестро, Самостојна, Carte Bleue, Poste Pay, Carta Si, 4 B и Euro6000. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина.
Контактирајте со нас
1. Трговија менаџер cn110137317 (во горниот лев агол).
2. Оставете масажа на дното на страницата.
3. Оставете масажа во ред.

Број На Модел На:
01FC01R
Употреба:
Снимање
Тип:
Лак & Стрелка Сет
Бренд Име:
toparchery
производител:
Кина
Име:
Глави
Тежина:
approx 20g
боја:
Црна
Материјал:
Сунѓерот
Пакет:
3pcs
is_customized:
yes